Jimmy Choo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Jimmy Choo

Značka Jimmy Choo proslula botami, které jsou k vidění například ve filmech Charlieho Andílci, Ďábel nosí Pradu nebo Sex ve městě, ale také exkluzivními parfémy a kosmetikou. Jiskřivé vůně plné šťávy od značky Jimmy Choo vás věrně doprovodí při povinnostech, zábavě i krásných chvilkách, které si vychutnáváte se svou láskou. Prvním dílem je dosud velmi žádaná dámská parfémovaná voda Jimmy Choo (2011), krásná reprezentantka ovocně-gurmánské chypre kategorie, která chytře kombinuje sladké, zemité a šťavnaté tóny. O rok později se dočkala odlehčené verze v podobě toaletní vody.

Jimmy Choo: Luxusní parfémová značka

Jimmy Choo je londýnská módní značka založená roku 1996. Stojí za ní malajsijský módní návrhář Jimmy Choo (ročník 1948) a editorka časopisu Vogue Tamara Mellon (ročník 1967). Intenzivní a smyslné parfémy značky Jimmy Choo mají po celém světě mnoho příznivců. Figuruje mezi nimi také dámská toaletní voda Jimmy Choo L'Eau (2017) – dokonalý společník moderní svůdnice. Uhrančivá vůně osloví elegantní ženu, která dokáže dostat na kolena každého muže vypadajícího k světu. Populární je rovněž sexy parfémovaná voda Jimmy Choo Blossom (2015), symbol ženství, luxusu a smyslnosti. Dopřejte si vůni od slavného návrháře obuvi, jehož modely nosí hollywoodské hvězdy i britská královská rodina!

Muž 21. století podle značky Jimmy Choo

Celoroční azurová toaletní voda Jimmy Choo Man Blue (2018) zase vystihuje muže 21. století, který dovedně vyvažuje práci s volným časem. Po 22 letech od založení firmy je nový muž Jimmy Choo sympaťák v jednoduchém tričku, tmavomodrém obleku a bílých teniskách. Vyzařuje pohodu a až magnetickou přitažlivost pro ženy. Po městě se prohání na skateboardu, zatímco mu v uších rezonuje zvuk rockové hudby. Poznal jste se? Tak už jen objednat vonný doplněk, který s vámi splyne jako druhá kůže… Dalším tipem může být toaletní voda Jimmy Choo Man (2014), která má také spoustu fanoušků, mužů rozmanitých profesí a zájmů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest