Jimmy Choo Illicit

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jimmy Choo Illicit

Život toho nabízí tolik, že určitě nechcete vysedávat zapomenutá v koutě! S vůněmi Jimmy Choo Illicit se zviditelníte na první dobrou a navíc okolí ohromíte jejich přepychovým designem. Staňte se uhrančivou a sexy s rafinovanými parfémy londýnské módní značky Jimmy Choo.

Jimmy Choo Illicit: doplňky pro sebejistou, inspirativní ženu

Parfémovaná voda Jimmy Choo Illicit (2015) je v prvních minutách výbuchem pikantního zázvoru a hořkého pomeranče. Vystřídá je něžné jasmínové srdce, obohacené květy pomerančovníku a růže. Gurmánský základ naplňuje med, ambra, karamel, vanilka a vzácná dřeva. Vůně Jimmy Choo Illicit je právě tak akorát elegantní, ženská, zajímavá, sladká…, abyste s ní byla prostě neodolatelná! Na trhu se objevuje i dárková kazeta s parfémovanou vodou, sprchovým gelem a tělovým mlékem.

Na úspěch řady vůní a kosmetiky Jimmy Choo Illicit navázala roku 2016 toaletní voda Jimmy Choo Illicit Flower. Hvězdami jejího vonného koncertu jsou mandarinka, květ grapefruitu, růže, frézie, pižmo a kašmírové dřevo.

Toaletní versus parfémovaná voda Illicit

Toaletní vodu uplatníte zejména přes den, zatímco na večer vyberte raději parfémovanou vodu. Toaletní vodu lze nanášet jak na pulzní body pokožky, tak na oblečení, hlavně v létě, kdy se z kůže rychleji odpařuje. Na oděvu vydrží často až do vyprání. Asi po pěti hodinách je dobré nástřik toaletní vody obnovit. U silnější parfémované vody vystačíte s mnohem většími časovými rozestupy. Ideální dvojkou ke kombinování se pro vás může stát parfémovaná a toaletní voda Illicit a Illicit Flower.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest