Jil Sander Sun Deodoranty pro ženy

Popis produktu

Sun je prosluněná a teplá květinová vůně s hřejivými polibky dřevitých esencí v základu. Sun vám oživí vaše vzpomínky na dovolenou u moře, plnou krásných zážitků.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.8

(hodnoceno 10x)

  • 80 % zákazníků doporučuje
  • 5x recenze zákazníků

Recenze 5x


Adéla Bartlová

Flakon, který připomíná lahvičku od opalovacího mléka, a k tomu slunečný název - tohle prostě nemohlo dopadnout jinak. Sun od Jil Sander je prosluněná, teplá, lenošivá a rozhodně originální.

 

Každý výrobce tvrdí, že jeho nová vůně je originální, ale já tohle slovo nepoužívám nadarmo. Sun je netradiční a specifická, a moc bych nedoporučovala kupovat ji bez vyzkoušení. Někdo ji miluje, někdo tvrdí, že je zvláštně syntetická a nepříjemná. Mně se líbila a nic nepříjemného jsem v ní necítila. Prvotní a základní dojem je krémový, mléčný v obou smyslech tohoto slova: mléko jako nápoj, i mléko jako to opalovací. Krém voní po benzoinu - sametovém balzámu s lehkou příchutí vanilky -, po bílých květinách, pudru, ambře, sladkých mandlích a jemném dřevu.

 

Sun je teplá - ne přímo hřejivá, ale slunečně teplá -, a pokud si bude rozumět s vašimi čichovými buňkami, získáte hebkou "druhou kůži", která je nositelná po celý rok.

 

„Ada pro Elnino.cz“

Celkové hodnocení
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Používám již několik let, na léto super

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

mám ráda tuto značku

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Krásná vůně, bude to dárek.
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Velká spokojenost!

Mirka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Krásná letní vůně, musím potvrdit, že se moc líbí mužům, je nevtíravá, používám ji už několik let, ale nárazově, ráda se k ní vracím a to mám, myslím si, velmi vytříbený vkus :-)). Je to nálada plná slunce, moře, vánku, odpočinku, dobrého pití a prostě dovolenkový čas. Zpříjemněte si léto :-)).

Ada
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Sun je velmi příjemná, sladká vůně, nic osvěžujícího do horka, ale voní jako krém na opalování.Kdo si přečte složení, musí mít jasno..


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest