Issey Miyake Nuit D´Issey Bleu Astral Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Toaletní voda Nuit D´Issey Bleu Astral pro muže byla uvedena na trh jako novinka značky Issey Miyake pro rok 2017. Vychází z předešlých pánských vůní této japonské společnosti, ale dává jim širší rozměr. Je inspirovaná tmavě modrou noční hvězdnou oblohou a obsahuje limetku, vzácná dřeva, koriandr i smyslné kožené akordy. Zapůsobíte s ní v kterémkoli ročním období, při denních i večerních příležitostech. Chcete-li si vzít toaletní vodu na slavnostní akci, naneste ji na prokrvená místa pokožky ve větším množství.

Svěží pánská kosmetika řady Nuit D´Issey

Nádherně modrý parfém Nuit D´Issey Bleu Astral vám vždy dodá novou porci svěžesti a energie, stejně jako další pánská kosmetika této řady – toaletní vody, deodoranty, sprchové gely či balzámy po holení. K dispozici jsou také dárkové kazety produktů Issey Miyake Nuit D´Issey.

Progresivní návrhář Issey Miyake

Issey Miyake je vyhlášený japonský módní návrhář, který svou tvorbu zakládá na inspiraci přírodou, inovacích, technologickém pokroku a univerzálním využití. Také jeho vůně pro ženy i muže jsou moderní, jednoduché a čisté. Odrážejí běžný každodenní život a může si je dopřát kdokoli. Protože, jak uvádí Issey Miyake, o designu se nemá filozofovat, design se má žít. Přesvědčí vás o tom i zvlášť vydařená pánská toaletní voda Issey Miyake Nuit D´Issey Bleu Astral.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: