Issey Miyake

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Issey Miyake

Parfémy značky Issey Miyake, pojmenované podle věhlasného japonského módního návrháře, jsou jednoduché, čisté, moderní a skvěle se nosí. Emocionální dámská vůně Issey Miyake L'Eau D'Issey, kombinující sílu vodopádu, vůni květin a jarního lesa, se stala legendou. Issey Miyake považoval tradiční parfémy za příliš silné, a když se ho tvůrci zeptali, jak by si představoval vůni nesoucí jeho jméno, odvětil: „Jako vodu, něco, co v podstatě není vůbec cítit.“ Předobrazem L'Eau D'Issey byla rosa, déšť, vlhké plátky květů a svěží vzduch. Dnes už má tato zakladatelka oblíbených květinově-vodních vůní mnoho variací a odnoží, například letní edice označené příslušnými letopočty.

Issey Miyake: Průkopník akvatických parfémů

Japonská značka Issey Miyake vznikla v roce 1970 v Tokiu a od roku 1992 produkuje kromě oděvů také parfémy, jimiž uctívá přírodu a tradiční hodnoty. Její zakladatel Issey Miyake (1938—2022) se narodil v Hirošimě a přežil svržení atomové bomby. Zkušenosti sbíral v Paříži a New Yorku. Proslul svou vášní pro inovace a moderní technologie, kterou přiblížil slovy: „Design tu není pro filozofii, ale pro život.“ Toto krédo odrážejí i příjemné a univerzální vůně značky Issey Miyake, které jsou dostupné pro každého zájemce.

Nejprodávanější vůně značky Issey Miyake

Slavná vůně Issey Miyake L'Eau D'Issey pro ženy vstoupila na světové trhy v roce 1992. Značka Issey Miyake však nezapomíná ani na muže, pro které už v roce 1994 vytvořila průzračně čistou toaletní vodu Issey Miyake L'Eau D'Issey Pour Homme. Obě nadčasové variace sestavil parfémář Jacques Cavallier. Žádané jsou rovněž letní verze těchto vůní pro rok 2017 nebo pánská variace 2018, kterou další zkušený autor vůní Alberto Morillas obohatil smyslným tropickým ovocem. K vůním na prvních příčkách prodejnosti náleží také L'Eau D'Issey Florale (2011 dámská) a L'Eau D'Issey Absolue (2013 dámská). Objevte pohlazení pro svou romantickou duši v parfémech značky Issey Miyake!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest