Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Toaletní vody pro ženy

3x

Popis produktu

Dámská květinově-akvatická toaletní voda L´Eau d´Issey Pure z roku 2016 je novou verzí parfému L´Eau d´Issey, nejlepší dámské vůně roku 1994. Je průzračná a jiskřivá jako kapka rosy osvětlená paprsky středomořského slunce, která ulpěla na čerstvě rozkvetlé květině. Mořské akordy se v ní snoubí s něžností lilie, jasmínu, pomerančovníku a damašské růže. Základ toaletní vody L´Eau d´Issey Pure patří vznešeným tónům ambry a smyslnému pižmovému cashmeranu, který jí dává kašmírovou hebkost.

Moderní jednoduchá čistá vůně

Parfém L´Eau d´Issey Pure je svěží, intenzivní a má dlouhou výdrž. Nejvíce ho vynosíte v teplejším ročním období a přes den – v práci i ve volném čase. Pokud se rozhodnete pro večerní využití, naneste ho na prokrvená místa pokožky ve větším množství. Toaletní voda (Eau de Toilette) totiž obsahuje jen 4–8 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a je lehčí než parfémovaná voda (Eau de Parfum, 8–15 %).

Vůně značky Issey Miyake

Jeden z nejúspěšnějších japonských módních návrhářů Issey Miyake je známý svou vášní pro inovace a moderní technologie. Jednou řekl: „Design tu není pro filosofii, ale pro život.“ Toto krédo odrážejí i parfémy značky Issey Miyake, které jsou univerzální, plné života a dostupné pro každého. Vyzkoušejte, jak skvěle se nosí toaletní voda Issey Miyake L´Eau d´Issey Pure.

Hodnocení 4.7

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

dlouho voní

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: