Hermes Un Jardin

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Hermes Un Jardin

Pokud jste milovníky vzrušujících květinových aromat, jistě vás zaujme elegantní unisexová vonná řada Hermes Un Jardin, která se inspiruje půvabem a pestrostí světových zahrad.

Hermes Un Jardin: francouzské květinové vůně pro obohacení společné sbírky

Pětici unisex vůní, které vám představíme, lze považovat za klenoty společných sbírek žen a mužů. Do Středomoří vás vezme květinově-akvatická vůně toaletní vody Hermes Un Jardin en Méditerranée (2003). Jejímu srdci naplněnému květem pomerančovníku a bílým oleandrem vskutku nejde odolat! S toaletní vodou Hermes Un Jardin Sur Le Nil (2005) navštívíte pomyslně Egypt, město Asuán a povodí řeky Nil. Ve vonné kompozici má hlavní slovo grapefruit, zelené mango, lotos a sexy pižmo.

Unisex toaletní voda Un Jardin Apres la Mousson (2008) odráží monzunovou Indii a zakládá se na zázvoru. Dalším tipem na vůni z řady Hermes Un Jardin je toaletní voda Sur Le Toit (2011). V tomto případě na romantické pařížské střešní zahradě rozkvétají růže a magnolie, s nimiž se mísí vůně čerstvě posečené trávy. A toaletní voda Hermes Un Jardin Sur La Lagune (2019) odkrývá kouzlo laguny v benátské zahradě. Je skutečně z čeho si vybrat.

Vonná řada od prestižní značky Hermes

Uznávaná francouzská rodinná značka Hermes těší svět už od první poloviny 19. století. Dvojspřeží s jezdcem v jejím logu stále připomíná původní zaměření na jezdecké příslušenství. V současnosti je značka známá zejména hedvábnými šátky a kabelkami, oblečením, hodinkami, brýlemi, šperky, bytovými dekoracemi a dechberoucími parfémy. Objevte její „zahradní“ vonnou řadu Un Jardin pro ženy i muže!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest