Guerlain Aqua Allegoria pro ženy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Guerlain Aqua Allegoria pro ženy

Chcete zazářit všude, kde se objevíte? A kochat se i flakonky svých parfémů? Vsaďte na populární dámské vůně z řady Guerlain Aqua Allegoria.

Guerlain Aqua Allegoria: dokonalé spojení přepychu a ženské elegance

Značka Guerlain, založená roku 1828, reprezentuje nejlepší francouzské parfémové tradice. Do řady nadčasových vůní Guerlain Aqua Allegoria vtělila životodárnou energii slunce a poklid včel zabořených do okvětních plátků. Umělecká vonná díla Guerlain Aqua Allegoria podpoří vaši rodící se lásku nebo vnesou do stávajícího vztahu nové podněty. Spojujícím prvkem toaletních vod z řady Guerlain Aqua Allegoria jsou i zlatavé flakonky připomínající plástve medu. Otevřete se s nimi novým citovým zážitkům!

Vyzkoušíte Mandarine Basilic, Passiflora, Pamplelune či Nettare di Sole…?

Dopřejte si třeba toaletní vodu Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic, svěží citrusovou vůni plnou mandarinek a čerstvých bylinek. Na nezapomenutelnou dovolenou do tropického ráje zve toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Passiflora s grapefruitem, mučenkou a bílým pižmem. Spoustu vášně naleznete i ve flakonku toaletní vody pro ženy Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune. Svůdné pačuli a vanilka v jejím základu perfektně podtrhnou vaše přednosti. Nebo vtáhněte do nosu vůni toaletní vody Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole, stejně jako včelka nasává šťávu z pestrobarevných květů… V hlavě na vás čeká květinové kouzlo pomerančovníku, svěžest vody a bergamotu, v srdci solární akord, magnolie, jasmín sambac a růže, v základu pak neodolatelná sladkost medu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest