Gucci Bloom Acqua di Fiori Toaletní voda pro ženy 100 ml

Není skladem   |  (ID: 81085)
1 380
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Gucci Bloom Acqua di Fiori je explozí vybraných zelených a květinových vůní, která vstoupila na světové trhy zjara roku 2018, jako následovnice vůně Gucci Bloom z roku 2017. Je inspirovaná přátelstvím mezi ženami, o které je třeba se starat, podobně jako o květiny, aby vydrželo co nejdéle. Vůně je dynamičtější a svěžejší než její předchůdkyně, čímž jistě zaujme moderní mladé ženy. Nechte díky ní vykvést vaši spontánnost a radost ze života!

Položte se do čerstvé zeleně a relaxujte

Parfém Gucci Bloom Acqua di Fiori zahajuje zelená kompozice složená z listů ločidla galbanového a listů rybízu, která po chvíli přejde do svůdných akordů jasmínu a tuberózy. Doprovází je čínský zimolez, který vůni dodává hravost a mladistvou energii. V závěru se hlásí o slovo kořeněné akordy santalového dřeva a erotizující pižmo.

Příběh vůně Gucci Bloom Acqua di Fiori

Za toaletní vodou Acqua di Fiori stojí nový kreativní ředitel značky Gucci Alessandro Michele a parfémář Alberto Morillas, který vytvořil také vůni Gucci Bloom. Jako tváře toaletní vody vystupují herečka Dakota Johnson, modelka Hari Nef a kanadská umělkyně Petra Collins. Režisérem kampaně ve stylu rokoka se stal Glen Luchford, který využil i přírodního kouzla jezera obklopeného květinami a rákosem. S toaletní vodou Bloom Acqua di Fiori, ukrytou v přitažlivém růžovém flakonku, přivítáte každý den s maximální svěžestí a chutí zvládat nové výzvy.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 0.0

(hodnoceno 1x)

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest