Escentric Molecules Escentric 01 Toaletní voda 100 ml

Skladem   |  (ID: 41644)
1 504
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Výstřední molekuly – již samotný název firmy napovídá, že s jejich vůněmi se rozhodně nudit nebudete. Německá firma, která vznikla v roce 2006, spojuje parfumérské řemeslo s uměním chemie. Všechny produkty navrhl jeden člověk – Geza Schoen, parfumér s reputací rebela v oblasti vůní. Vytvořil kolekce, pojmenované číslem, které se skládají vždy z binárního páru toaletních vod. Toto duo obsahuje jednu chemickou složku, která je v obou vůních. Escentric je spolu s dalšími vonnými složkami zaznamenaná jako chemický vzorec. Molecule pak obsahuje jen a pouze danou chemickou látku číselné kolekce. Ty jsou následovné:

01 – Iso E Super (připomíná sametové tóny cedrového dřeva)

02 – Ambroxan (specifická vůně svěžího a smyslného ambroxanu)

03 – Vetiveryl Acetate (evokuje vůni vetiveru)

04 – Javanol (připomíná vůni čistého santalového dřeva).

Záleží tedy jen na vašich preferencích, kterou si zamilujete nejvíce.

Toaletní voda Escentric Molecules Escentric 01 je dřevitá, květinová a pižmová. Její složení obsahuje právě molekulu Iso E Super, která je smíchána spolu s vůní limetkové kůry, kosatce, svěžího pižma a hedionu. Poslední jmenovaná látka prý působí také jako feromon. Zajímavostí je i flakon, který na sobě má svůj název napsán v binárním kódu (čárky vlevo).

„Chtěl jsem vytvořit něco velmi netradičního– atypický parfém pro mé přátele, kteří říkají, že nemají rádi vůně.“ Tak se ke svému dílu vyjádřil Geza Schoen.

Toaletní voda Escentric Molecules Escentric 01 patří do kategorie niche vůní. Je unisexová. Radost udělá každému člověku, který nechce být jen další ovečkou ve stádu, je sebevědomý a nebojí se vyzkoušet něco troufalého, co tu ještě nebylo. Jistě překvapí i jako dárek pro ty známe, kteří neradi silné a komerčně známe parfémy.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.7

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Som velmi spokojná,tento vzorek som objednala známej
Hanka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Je krásná, po celou dobu však sveřepě neměnná, poměrně výrazně jde do prostoru a na muži si ji tedy představit nedovedu.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest