Chopard

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Chopard

Prestižní švýcarská značka Chopard náleží mezi šperkařské firmy, které pro své zákaznice a zákazníky vytvářejí také parfémy. Nabídka dámských a pánských vůní Chopard  je velmi zajímavá a neustále se rozšiřuje. Osloví ženy a muže milující květinové, dřevité, orientální a gurmánské tóny, které parfémáři kombinují inovativně, rafinovaně, ale hlavně precizně. Se značkou spolupracují pouze zkušení autoři vůní: Nathalie Lorson, Thierry Wasser, Michel Almairac či Alberto Morillas. Kterýkoli parfém Chopard nezapře šperkařský původ značky a kromě toho, že podpoří váš šarm krásnou vůní, bude se i nádherně vyjímat na vašem toaletním stolku.

Chopard: Přepychové šperky a parfémy

Společnost Chopard založil v roce 1860 švýcarský hodinář Louis-Ulysse Chopard (1836–1915). Nejdříve byla jen manufakturou vyrábějící kapesní hodinky a luxusní šperky. V 60. letech 20. století firmu Chopard zmodernizoval nový vlastník, Němec Karl Scheufele. V současnosti má ve Švýcarsku několik výrobních provozů a po celém světě mnoho butiků a prodejních míst. V roce 1986 se pustila i do výroby exkluzivních parfémů – debutem byl dámský parfém Happy Diamonds. Nese stejné jméno jako významná kolekce hodinek, a tato tradice propojení vůní s hodinkami pokračuje dál. Šperky a parfémy Chopard, které se rovněž dají nazvat klenoty, jsou spjaté i s filmovým festivalem v Cannes.

Světově proslulé vůně značky Chopard

Mezi úspěšné parfémy značky Chopard patří Casmir (1992 dámský), obsahující kromě jiného vanilku, koření, ovoce a kokos. Postupně se dočkal nových interpretací. Legendy zastupuje také parfém Heaven (1994 pánský). Lákavá je rovněž dámská parfémovaná voda Wish z roku 1999, uzavřená v jedinečném flakonku ve tvaru vybroušeného diamantu. Novější znamenité parfémy reprezentuje Enchanted (2012 dámský), dámská série Happy Spirit, pánská série 1000 Miglia či unisex sbírky Chopard Collection (2017) a Gardens Of Paradise (2018). Váháte-li při výběru dárku pro výjimečnou osobnost, máme pro vás tip: parfém od značky Chopard v lahvičce připomínající drahokam…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest