Chopard Wish

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Chopard Wish

Přejete si objevit vůni, s níž se budete cítit sebevědomě a přitažlivě? Vaše přání se vám vyplní díky produktům dámské řady Chopard Wish, která kromě okouzlující parfémované vody přináší také tělové mléko, sprchový gel se třpytkami nebo luxusní dárkovou sadu. Orientální vůně produktů této řady, jež je stejně oslňující jako drahý diamant, je určena všem ženám, které chtějí vystoupit z davu a zazářit.

Výjimečná orientální vůně pro ženy

Co se skrývá za flakonkem vůně parfémované vody pro ženy Chopard Wish v podobě diamantu? Učiněný klenot světa vůní, který vaše tělo zahalí do neodolatelného závoje. Připravte se s prvními vonnými akordy na lahodnou souhru angreštu, lesních jahod, zimolezu a kokosu. Se srdcem vás čeká spojení fialky, sladkého medu, otočníku, mléka a orchideje. A závěr? Umožní vám pocítit lahodný duet vanilky a karamelu společně s hřejivými tóny santalového dřeva, vůní pačuli a jantaru.

Díky velké oblibě se tato jedinečná vůně dočkala také svých pokračovatelek například v podobě květinově-ovocné vůně toaletní vody Chopard Wish Pink Diamond.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest