Carner Barcelona Woody Collection Tardes Parfémované vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Carner Barcelona Woody Collection Tardes je originální květinově-dřevitá relaxační vůně, kterou sestavila parfémářka Daniela Andrier a španělská značka Carner Barcelona ji uvedla na trh v roce 2010. Vzhledem k obsahu hřejivých složek se znamenitě hodí do chladnějšího ročního období. Potěší vás pečlivě vybranými ingrediencemi i dlouhodobou výdrží.

Vzrušující vůně mandlí, otočníku a tonkových bobů

Afrodiziakální dámský parfém Woody Collection Tardes otevírají výrazné mandle, pelargonie, růže a brazilský palisandr. Srdce vůně vytváří nezvyklá kombinace švestek, virginského cedru a celeru. Smyslnou základnu naplňuje otočník propojený s tonkovými boby a pižmem. S vůní Tardes rafinovaně zdůrazníte své přirozené ženské kouzlo a upozorníte na svůj vnější i vnitřní půvab.

Vezme vás na procházku prosluněnou španělskou vsí

Parfémovaná voda Woody Collection Tardes připomíná klidné letní odpoledne na španělském venkově, kdy slunce září nad krajinou a prohřátý vzduch jen nepatrně čeří lehký vánek, který s sebou přináší sladké aroma z mandloňových sadů propojené s citronovou vůní pelargonií a vanilkovou vůní otočníků. Nechte se zlákat španělskou niche vůní Tardes, která odráží ryzí emoce i pravé parfémářské umění. Sara Carner, zakladatelka značky Carner Barcelona, uznává ve své práci jen to nejlepší. Pokud jste naladěná na stejnou vlnu, neváhejte, tahle vůně s vámi splyne!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest