Bvlgari Omnia Pink Sapphire Toaletní vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Bvlgari Omnia Pink Sapphire z roku 2018 je plná energie z pomela a růžového grapefruitu. Vznikla pro mladé nevázané dívky, které rády žijí rychle, ale přitom oceňují sílu přátelství. Baví je výzvy, nekonečné párty a mají mnoho spontánních nápadů, díky nimž jsou ve společnosti velmi oblíbené. Toaletní voda s rozprašovačem je i skvělou výbavou pro horké letní dny, kdy vás kromě provonění zároveň osvěží jako příjemná sprška.

S vůní Omnia Pink Sapphire budete za hvězdu

Parfém Bvlgari Omnia Pink Sapphire je rafinovaný doplněk pro moderní dračice. Kdekoli si ho vezmete, budete za hvězdu! A z čeho se skládá? Na startu se roztančí ovocný pár tvořený pomelem a růžovým grapefruitem, jemně okořeněný růžovým pepřem. Náhle na parket přitančí dvojice z exotických dálek, květ frangipani a tiaré, jejíž akordy jdou ruku v ruce se sladkou vanilkou v doprovodu pižma a dřevitých tónů.

Parfém z dílny slavného parfémáře Morillase

Autorem květinové vůně je věhlasný parfémář Alberto Morillas, držitel řady cen. Spolu s citrusy vybral jako nejvýraznější složku frangipani neboli plumérii, která voní po jasmínu, koření a opět po citrusech. Tvářemi kampaně se staly tři mladé umělkyně – americká zpěvačka Madison Beer, čínsko-australská fashion fotografka Margaret Zhang a americká vlogerka Amanda Steele. Odvažte se s omamnou sexy vůní Omnia Pink Sapphire!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.9

(hodnoceno 8x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 4x recenze zákazníků

Recenze 4x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Nevím-dárek

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Top !

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

OK

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

příjemná vůně, svěží, netradiční - za mínus považuji ne příliš kvalitní plast na vrchu flakonu, doufejme, že rozprašovač v něm umístěný, se nerozbije

Recenze nakupujícího - Heureka.cz

  • Voní ☺

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest