Britney Spears Fantasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Britney Spears Fantasy

Fantazii na plné obrátky vám roztočí květinově-ovocně-gurmánská vonná řada Britney Spears Fantasy (2005). Vlajkovou lodí je parfémovaná voda, jejíž růžový flakonek zdobí krystalky Swarovski. S vůní Britney Spears Fantasy snadněji uchopíte své sny a přiblížíte se jejich realizaci. Neváhejte a pořiďte si kouzelnou věcičku nazvanou Britney Spears Fantasy, která vás pozitivně naladí a zalije vaši cestu sluncem.

Britney Spears Fantasy: dobrá nálada už na první přivonění

Ve smyslném vonném složení Britney Spears Fantasy se představuje kiwi, kdoule, červené liči, jasmín, orchidej, bílá čokoláda, cupcake, pižmo, kosatcový kořen a dřevitý akord. Exotické ovocné a květinové noty se propojují s labužnickými vůněmi domácího pečení a všemu vytváří rámec mix elegantních pižmově-dřevitých složek. Euforické pocity vás zaplaví, jen co přiblížíte nos k pokožce nasycené několika kapkami Fantasy.

Fantasy od Britney Spears – vyhledávaná dívčí kosmetika pro dárkové určení

V rámci řady vůní a kosmetiky Britney Spears Fantasy přicházejí na trh i do růžova vyladěné dárkové sady v rozmanitém složení. Jednou může set pro romantickou slečnu obsahovat parfémovanou vodu a tělové mléko; podruhé parfémovanou vodu, tělové suflé, koupel a sprchový gel; jindy zase tělový krém, sprchový gel, vlasový sprej a šumivou kouli do koupele… Pamatujte, že vůně věnovaná v sadě zintenzivní radost a parfémovaná kosmetika prodlouží trvanlivost vonného mixu. Udělejte radost dceři, vnučce, partnerce, sestře, kamarádce či kolegyni vonnou řadou Britney Spears Fantasy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest