Boucheron

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Boucheron

Značka Boucheron skvěle doladí váš styl. Její smyslné i svěží vůně jsou prodchnuté pozitivní energií a oslavují život. Dodají vám sílu, sebejistotu a umožní snadno navazovat kontakty. Všude, kde se s nimi objevíte, zaručeně zaujmete. Pánské, dámské a unisex parfémy značky Boucheron jsou vkusné vůně, které vydrží i při celodenním pracovním vytížení nebo na dlouhém večírku. Podpořte svou jedinečnou osobnost s tajným přispěním elegantních vůní Jaipur, Quatre či La Collection Boucheron! Také vaši blízcí je určitě uvítají jako reprezentativní dárky.

Boucheron: Tradiční francouzské šperky a parfémy

Francouzská šperkařská firma Boucheron má úctyhodnou historii psanou od roku 1858. Vždy sloužila významné klientele. Její nádherné ozdoby nosily vévodkyně, mahárádžové, carevny i kurtizány. Společnost, kterou založil Frédéric Boucheron (1830–1902), se později kromě hlavního oboru začala věnovat také tvorbě vůní. První dámská kompozice nazvaná prostě Boucheron vznikla roku 1988 a je stále velmi žádaná. Stejně jako jiné světoznámé značky, například Cartier, Tiffany, Van Cleef and Arpels či Christian Dior, sídlí i Boucheron na pařížském náměstí klenotníků Place Vendôme. Dokonce se podle něho jmenuje i další oblíbená série dámských vůní. Dopřejte si i vy luxus značky Boucheron! Její parfémy jsou zároveň klenoty, které znamenitě ozdobí váš toaletní stolek.

Tip na pánský, dámský a unisex parfém Boucheron

Mezi žádané kompozice patří toaletní voda Boucheron Quatre Pour Homme (2015 pánská) s limetkou, fialkami a cedrem. Ukrývá se v nádherném skleněném flakonu, jímž značka Boucheron nezapře svou šperkařskou tradici. Luxusní dámská vůně Boucheron Quatre En Rose (2018) je zase vyladěná do růžových tónů. Přenese vás do exotické zahrady provoněné růžemi a jasmíny, k inspirativním příběhům starého Orientu. Zajímavý je rovněž parfém La Collection Néroli d'Ispahan (2017) z unisex řady La Collection značky Boucheron. Kořenitá orientální parfémovaná voda ve flakonu se zlato-bílým klenotem stírá rozdíly mezi dámskými a pánskými vůněmi – mohou ji používat zamilované páry i celé rodiny. Jejím autorem je znamenitý francouzský parfémář Fabrice Pellegrin.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest