Boucheron Boucheron

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Boucheron Boucheron

Poznejte orientálně-květinovou legendu – vůni a kosmetiku Boucheron Boucheron z roku 1988. Flakon parfému Boucheron Boucheron má tvar prstenu a inspiruje se uměním pařížských zlatníků z Place Vendome. Objevíte v něm bombastickou vůni, typickou pro svou éru, avšak natolik zábavnou a extrovertní, že zaujme i v dynamickém 21. století.

Boucheron Boucheron: symbol tradice, elegance a okázalosti

Vonný šperk Boucheron Boucheron vytváří množství aromat, které se podle ohlasů na kůži drží i 10 hodin. Nejvýrazněji se projevuje aksamitník, tuberóza, madagaskarský ylang-ylang, květ pomerančovníku, jasmín, ambra, cibetka, santal, benzoe a indická vanilka. Harmonické spojení těchto vonných not vytváří eleganci staré školy v celé její kráse. Vůně Boucheron Boucheron se nejlépe rozvine za chladných podzimních až zimních společenských večerů. Ale může upoutat i v létě. A její dechberoucí zlatě-modrý flakon vám bude celoročně vytvářet nádherné bytové aranžmá.

Záruka magnetické přitažlivosti – napříč staletími

Za uznávanou značkou Boucheron stojí francouzský klenotník Frederic Boucheron. Její šperky si brzy oblíbili aristokraté z celého světa. Produkty značky založené roku 1858 v současnosti vyhledávají sběratelé. Na konci 80. let 20. století začal klenotnický dům Boucheron vyrábět i svůdné vůně v čele Boucheron Boucheron, k níž neodmyslitelně patří flakon symbolizující prsten. S vůní Boucheron Boucheron získáte záruku magnetické přitažlivosti – napříč staletími.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest