Angel Schlesser Essential Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Toaletní voda Angel Schlesser Essential z roku 2006 je aromatická dřevitá vůně pro moderní gentlemany, která nejlépe vynikne v chladnějším ročním období, při denním i večerním nošení. Vůni Angel Schlesser Essential vytvořil známý parfémář Alberto Morillas. Svůdný pánský parfém se ukrývá v jednoduchém stylovém flakonu. Nejlepšími místy pro jeho rozvinutí jsou zápěstí, ušní boltce a krční tepna, kam ho naneste ještě před obléknutím.

Překvapivé spojení jablka a kávy

Parfém Angel Schlesser Essential je fantazijní kompozicí jablek, bergamotu, skořice, kávy, fialkových lístků, kůže, tonkových bobů, smyslného pižma a cedrového dřeva. Jakmile se do něho zahalíte, očekávejte jak zvýšený zájem žen, tak obdivné i závistivé pohledy kolemjdoucích. Užívejte si tohoto nového skvělého pocitu naplno!

Parfémy značky Angel Schlesser

Španělský návrhář Angel Schlesser vstoupil do módní branže v 80. letech 20. století. Zpočátku se zaměřoval na pánské a v menší míře i dámské oblečení. Zato parfémy Angel Schlesser, které následovaly, vzdávají hold především ženám. Oslavují obyvatelky měst, které baví život a flirtování. Značka Angel Schlesser má však elegantní svěží parfémy i pro muže, jejichž zástupcem je například toaletní voda Angel Schlesser Essential.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: