Vince Camuto Eterno Toaletní vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Vince Camuto Eterno je charismatická pánská vůně založená na šafránových, mátových a dřevitých tónech. Skvěle doplní gentlemana, který i v dnešní uspěchané době fandí tradičním bílým košilím. Dodá mu sebejistotu, odvahu a jeho styl obohatí nedefinovatelnou magnetickou přitažlivostí. Toaletní voda Eterno je určená k celoročnímu nošení, přesto se nejúžasněji rozvíjí na jaře a v létě, od oroseného rána až do západu slunce. Z této vůně se dámám ve vašem okolí podlomí kolena!

Mix středomořských esencí

Pánský parfém Vince Camuto Eterno startuje prosluněnými jižními citrony a svěží mátou. Krátce poté nastupuje síla bourbonského pepře a vzácného šafránu. V základu se rozvíjí ušlechtilé cedrové dřevo a relaxační pačuli, které vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Dopřejte si mužnou vůni, díky níž získáte celodenní pocit čistoty a pozornost krásných žen.

Vůně značky Vince Camuto

Americká módní značka Vince Camuto vznikla roku 2001. Věnuje se tvorbě dámské a pánské módy, obuvi i rozmanitých doplňků včetně parfémů. Její zakladatel John Vincent Camuto (1936–2015), Američan s italskými kořeny, byl především zkušený obuvník. Tomuto oboru se věnoval už od svých 18 let. Stejně jako obuv Vince Camuto, i parfémy této značky vynikají krásným designem. Samozřejmě kromě toho, že jsou to originální a hodnotné vůně. Pánská toaletní voda Eterno z roku 2016 patří k nejoblíbenějším.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest