Uriage

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Uriage

Francouzská značka Uriage byla založena v roce 1992 a při navrhování svých kosmetických produktů využívá blahodárných účinků unikátní termální vody Uriage, jež protéká francouzskými Alpami. Termální voda, obohacená o stopové prvky a minerály, je ceněná proto, že dokáže zlidnit pokožku, hydratuje ji a posiluje kožní bariéru. Značku Uriage si díky jejím viditelným účinkům oblíbili zákazníci nejen ve Francii, ale po celém světě. Důkazem je skutečnost, že se každých 10 sekund prodá jedna termální voda Uriage Eau Thermale.

Uriage: Kosmetika s obsahem termální vody

I vy můžete vyzkoušet účinky minerální vody Uriage na vlastní kůži. O krásu vaší pleti se postará hypoalergenní čisticí mléko pro normální a suchou pleť pro ženy Uriage Eau Thermale Cleansing Milk a ochranný pleťový a tělový krém pro ženy Uriage Eau Thermale Bariéderm Cica-Cream, který je stvořený pro oslabenou, citlivou a podrážděnou pokožku. Velmi oblíbený je také deodorant s antiperspirančním účinkem Uriage Eau Thermale Deodorant Power3.

O termální vodě Uriage

Termální vodu Uriage byste našli ve francouzských Alpách, její cesta geologickým podložím trvá 75 let a je dokázané, že má schopnost hydratovat pokožku již po hodině po dobu 8 hodin. Termální voda Uriage se stáčí přímo nad svým pramenem tak, aby si uchovala všechny své benefity.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest