Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Voděodolný
Cruelty free

Tužky na rty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tužky na rty

Tužka na rty je šikovný pomocník pro snadnou úpravu tvaru rtů, nezbytný zejména pro dámy s užšími a nepravidelnými rty. Speciální kosmetická tužka zvýrazní konturu vašich rtů a dodá jim plnější vzhled. Sexy nalíčené rty získáte díky konturovací tužce a rtěnce stejného odstínu. Precizní orámování vyžadují zejména rudé a další tmavé rtěnky.

Jakou tužku na rty vybrat?

Pro běžné použití či nácvik tohoto nalíčení jsou ideální světlejší tužky na rty, jimiž rovněž dosáhnete optického zvětšení rtů. Neutrální barvy tužek na rty se také dobře kombinují s přirozeným líčením a lesky na rty. Udrží hezký tvar úst, i když se vám rtěnka či lesk přes den smaže.

Konturovací tužky na rty mohou být vysouvací nebo ořezávací. Podle tohoto základního kritéria je také lze v e-shopu filtrovat. Ořezávací konturky jsou odolnější, praktičtější do kabelky. Soudobé tužky nejenže dokonale vykreslí rty, ale také se jednoduše aplikují. Jemné krémové konturovací tužky na rty produkují osvědčené značky Revlon, Lancome, Frais Monde, Guerlain, Yves Saint Laurent či Astor.

Jak používat konturovací tužku na rty?

Nejdříve vykreslete okraj dolního rtu a poté horního, až milimetr nad jeho linií. Ve středu rtů vytvořte přirozené srdíčko, načež konturkou jemně vymalujte celé rty a hotové dílo lehce rozmažte.

Nabízíme vám široký výběr parfémů a kosmetiky online. Dopřejte si zvýrazněné, hladké a hydratované rty, které vám spolu se rtěnkou zajistí také moderní tužky na rty.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest