Tommy Hilfiger

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Tommy Hilfiger

Tradiční americký styl, červená, modrá a bílá, pohodlné oblečení a doplňky, to vše a ještě mnohem více je módní značka Tommy Hilfiger. Kdo se pohybuje ve světě parfémů, jistě zná mladistvé a hravé vůně Tommy a Tommy Girl s motivy americké vlajky. Svěží kompozice vyjadřují ležérní pánskou a dámskou eleganci spojenou s přívětivou atmosférou mezi přáteli. Pokud jste je dosud nevyzkoušeli, nechte se nalákat, protože vám každý den přinesou skvělý pocit svobody a nezávislosti.

Tommy Hilfiger: Americký cool návrhář

Světoznámý návrhář Tommy Hilfiger (nar. 1951), jehož inspirací je podle vlastních slov hudba, se narodil v USA a zde také začal podnikat v módním průmyslu. Začal tím, že nakoupil džíny, které potom přetvořil a prodal v obchodě, v němž pracoval. Následně si otevřel vlastní obchod The People's Place, který sice prosperoval, ale po živelné pohromě musel skončit. Tommy se však nevzdal, přesídlil do New Yorku a tam založil roku 1985 vlastní značku. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Kromě oblečení, hodinek, kabelek a dalších doplňků spatřily světlo světa i parfémy značky Tommy Hilfiger. Dnes je to už dlouhá řada vůní určených pro volný čas a sport, které vznikají pod křídly společnosti Estée Lauder. Tommy Hilfiger, cool návrhář pro všechny lidi mladé duchem, spolupracuje také s Rolling Stones, Britney Spears, Aaliyah či Beyoncé.

Jiskřivé vůně značky Tommy Hilfiger

Už první vůně značky Tommy Hilfiger, Tommy for Men (1995 pánská) a Tommy Girl (1996 dámská), rychle vynikly jak mezi americkou mládeží, tak po celém světě. Dodnes jsou bestsellery a přibývají k nim stále nové variace či letní edice. K dalším žádaným parfémům se skvělým hodnocením náleží Loud for Her (2010 dámský), Eau de Prep Tommy Girl (2011 dámský), Eau de Prep Tommy (2011 pánský), TH Bold (2015 pánský) nebo Tommy Girl Tropics (2017 dámský). Tato vůně, obsahující osvěžující grapefruit, květy pomerančovníku, hřejivé santalové dřevo a smyslné pižmo, vás přenese na sluncem zalitou pláž. Ač mnohdy jednoduché, jsou parfémy Tommy Hilfiger velmi zajímavé. Věříme, že se stanou i vaším TOP výběrem!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest