Tesori d´Oriente Mirra Parfémované vody

Popis produktu

Unisex toaletní voda Tesori d'Oriente Mirra potěší ženské i mužské smysly. Uplatní se jako moderní vonný doplněk i v domácnostech obývaných několika generacemi. Může ji používat dospívající dcera stejně jako její tatínek, důležité jsou pouze osobní pocity z obsažených ingrediencí. Toaletní vodu Mirra, přinášející do uspěchané Evropy atmosféru Orientu, nejlépe vynosíte od podzimu do jara. Příjemná balzamická vůně je využitelná při denních i večerních příležitostech. Ohromíte s ní kolegy v práci i vybranou společnost.

Exotická vůně myrhy, vanilky a santalu

Dámský i pánský parfém Tesori d'Oriente Mirra rozehrávají citrusové tóny bergamotu a pomeranče, k nimž se přidává smyslná pivoňka. Srdce naplňuje myrha, vykuřovadlo opoponax, benzoin a jantarová pryskyřice. V závěru je intenzivní vanilka, pižmo, santalové a cedrové dřevo.

Vůně zhotovená v souladu s přírodou

„Věříme v blahobyt, který přináší zdraví, pohodu a je trvale v souladu s přírodou okolo nás. Z tohoto důvodu se snažíme nabízet jen takové produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a jemné vůči pokožce našich spotřebitelů,“ uvádějí zástupci italské společnosti Tesori d'Oriente. „Nenajdete v nich parabeny, minerální oleje ani syntetická barviva. Omezujeme dopad na životní prostředí výběrem látek rostlinného původu a jako obalový materiál preferujeme hliník: ušlechtilý materiál, zcela recyklovatelný a ekologicky udržitelný.“

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Recenze návštěvníka - Zbozi.cz

  • Super
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest