Tangle Teezer Salon Elite

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Tangle Teezer Salon Elite

Značka Tangle Teezer se v oblasti vlasové krásy pohybuje už déle než 10 let a má na svém kontě kartáče, které ženám i mužům napříč celým světem nabízí dokonalé rozčesání i sebezacuchanějších vlasů. Za vznikem značky Tangle Teezer stojí anglický kadeřník Shaun Pulfrey, který využil svých znalostí a vytvořil kartáč, který si podmanil svět.

Zdokonalený design

Řada Tangle Tezeer Salon Elite přichází s novým zdokonaleným designem, který do poslední štětinky přilne k hlavě a pokožce tak dopřeje příjemnou masáži i dokonalé rozčesání suchých i mokrých vlasů od kořínků po konečky. Tenké a flexibilní štětiny, které jsou značkou Tangle Tezeer patentované, jsou speciálně rozmístěné, díky čemuž se dokážou ohnout nad zacuchaným místem.

Perfektně rozčesané vlasy bez kompromisů

Řada Salon Elite se okamžitě stala celebritou mezi kartáči. Vlasy se s kartáči Salon Elite snadno rozčesávají, zanechávají vlasy lesklé a příznivě působí na pokožku hlavy, v neposlední řadě se díky ergonomickému tvaru výborně drží v ruce. Vyberte si z široké palety barev a najděte kartáč, který vám dokonale padne do ruky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest