TABAC

Filtrovat
Sleva 18 %  18 %
Sleva 7 %  7 %

5x
2 varianty skladem od 277
Sleva 13 %  13 %

O značce TABAC

Značka TABAC až geniálně vystihla, co si muži přejí v oblasti vůní, a to již roku 1959. Její tehdejší toaletní vodu Original charakterizují aldehydy, tabák, levandule, santal, karafiát a pižmo. Pro nové generace vznikla verze z roku 2014, kterou otevírají svěží citrusové výtažky okořeněné pepřem, k nimž se postupně přidává aroma levandule, heřmánku, pelargonie, dubu, karafiátu, santalu, vetiveru, pižma a svůdné jantarové pryskyřice. Vůně Original i její doprovodná kosmetika vás zahalí do atraktivní aury hodné patřičné pozornosti…

TABAC Original: Nejslavnější německá vůně

Značka TABAC vstoupila na trh v roce 1959 v rámci firmy Mäurer & Wirtz s tradicí od roku 1845. Hned první vůně TABAC Original se stala nejslavnějším parfémem na německém trhu! Postupně byla uvedená celá řada parfémů, kosmetiky a dalších výrobků TABAC. Léta dobře slouží mužům, kteří dávají přednost osvědčené klasice. Chcete-li elegantní a mužné vůně, spolehněte se na značku TABAC.

Další oblíbené výrobky značky TABAC

Legendární vůni TABAC Original následovaly pánské parfémy TABAC Man (2000), TABAC Sport (2003) nebo TABAC Man Silver (2009). Žádaná je také kompozice pro muže Culture by TABAC (1996) nebo GranValor TABAC (2007) s dominantními tóny kůže, tabáku, skořice, pačuli a kardamomu. Kromě vůní jde na odbyt také tuhé mýdlo TABAC Original. „Konečně nějaká firma vyrábějící i kvalitní pánská mýdla.“ „Perfektní toaletní mýdlo, používám už asi třetí,“ zní dvě recenze na tento výrobek. Početné příznivce má i kolínská voda, deodorant, krém na holení a voda na holení s rozprašovačem TABAC Original. S touto kosmetickou řadou se stanete mužem, který má osobitý styl a díky tomu přirozeně přitahuje opačné pohlaví. Využijete ji od jara do zimy, ve všedních dnech i na dovolené. Neváhejte a vyzkoušejte osvědčenou německou kosmetiku značky TABAC!

Doprava:
Platba:
Certifikace: