Shiseido Zen Gold Elixir Parfémované vody pro ženy

          
Skladem   |  (ID: )
1 488
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

S velmi oblíbenou vůní Shiseido Zen (2007) dosáhnete souladu těla, mysli a duše jako při meditaci. Její účinek a celkový pocit čistoty ještě podtrhuje stejnojmenný sprchový gel. Vytvořte si domácí wellness a posilněte sebevědomí s touto harmonickou vonnou směsí, prověřenou ženami napříč světadíly.

Shiseido Zen: „zenová“ vůně pro celkovou vyrovnanost

Zářivou květinově-dřevitě-pižmovou parfémovanou vodu Shiseido Zen navrhl parfémář Michel Almairac. Otevření obstarávají pikantní noty grapefruitu, bergamotu, pomeranče, ananasu a modré růže. Srdce tvoří velkorysá květinová kytice z frézie, gardénie, fialky, konvalinky, čínské růže a lotosového květu. Zaznamenáte v něm i šťavnaté tóny červeného jablka. Ve smyslném základu se vyjímá pačuli, cedrové dřevo, dva druhy pižma, ambra a kadidlo. Flakonek parfému Shiseido Zen, dostupný v několika velikostech, navrhl Taisuke Kikuchi.

Od prostého svádění přejdete k duchovním dimenzím

Japonská společnost Shiseido má úctyhodnou tradici, odvíjející se od roku 1872. Její základ byl lékárenský, ale postupně převládlo kosmetické zaměření. Postupně se zrodila řada legendárních kosmetických produktů Shiseido, k nimž se zařadily i proslulé parfémy. Průkopníkem na poli parfémů Shiseido byl právě Zen, jehož původní verzi ale nahradila ta z roku 2007. Parfém Shiseido Zen dokládá tvrzení, že zatímco lidé na Západě považují vůni za prostředek svádění, Japonci jí dodávají osobnější, až duchovní dimenzi.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest