Schwarzkopf Professional

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Schwarzkopf Professional

Dobře známé logo se siluetou černé hlavy jistě netřeba dlouze představovat. Profesionální kadeřnická kosmetika Schwarzkopf Professional má za sebou více než 120letou tradici, a tuto dlouhou dobu zasvětila zkoumání vlasů a zdokonalování kosmetiky pro vlasovou péči, ale i styling a barvení. Jestli nějaká značka na trhu perfektně rozumí vlasům všech typů a dobře ví, jak se o vlasy postarat, je to právě Schwarzkopf Professional. Tato vlasová kosmetika je dnes již symbolem kvality, spolehlivosti i důvěry a zasloužila se o tisíce různých patentů. Většina z nich se stala milníkem v péči o vlasy, mnohé na kosmetickém trhu způsobily malou revoluci. Co je hlavní motivací značky Schwarzkopf Professional? Jednoznačně krásné vlasy.

Jak šla doba s kosmetikou Schwarzkopf Professional?

Kdybyste hledali kořeny této značky, museli byste se vrátit do roku 1898. Hans Schwarzkopf tenkrát v Berlíně otevřel vlastní drogerii a možná si už tenkrát uvědomoval, že ho jméno Schwarzkopf (= černá hlava) tak trochu předurčuje ke kariéře spojené s vlasy. Netrvalo dlouho a drogerie pana Schwarzkopfa začala pod svým jménem nabízet práškový šampon rozpustný ve vodě. Jeden z prvních značkových produktů na trhu kosmetiky se stal velkým hitem. Ve 20. letech přišel první tekutý šampon, v roce 1949 pak první krémový šampon v tubě, který v podstatě zpopularizoval šampony v celém Německu. Velkými úspěchy se staly i první fixační přípravek Taft, přezdívaný „tekutá síťka na vlasy“ a v 60. letech jedinečná barva na vlasy Schwarzkopf Igora Royal, která má v dnešních dnech neuvěřitelných 120 odstínů. Oblibu si získalo i mnoho dalších přípravků pro péči, úpravu a barvení vlasů.

Jaké produkty Schwarzkopf Professional si oblíbíte?

Podpořte i vy svou vlastní individualitu a ukažte tu nejlepší část svého já s vlasovou kosmetikou Schwarzkopf Professional. V cestě za úžasným účesem vám pomohou stylingové přípravky Osis+, mezi bestsellery patří například vyhlazující sérum Flatliner, stylingová guma Thrill nebo sprej pro lesk vlasů Sparkler. Každý typ vlasů si najde to své v jedinečné pečující řadě BC Bonacure, která nabízí šampony, kondicionéry i masky pro suché, poškozené, jemné, barvené i normální vlasy. Schwarzkopf Professional myslí i na muže s produktovou řadou 3DMEN, spolehlivou fixaci pro váš účes zase poskytne Schwarzkopf Silhouette. Jaký produkt si pro svou hřívu vyberete vy?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest