Revolution Pro

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Revolution Pro

Svěží britská značka Revolution Pro přináší na světové trhy atraktivní, pečlivě provedená a cenově vlídná líčidla pro všechny milovnice makeupu. Prosluly zejména její pestrobarevné paletky očních stínů, pudry nebo rozjasňovače na obličej i tělo.

Revolution Pro: vše pro maximální radost z líčení

Mladistvou značku dekorativní kosmetiky Revolution Pro zastřešuje britská kosmetická společnost Revolution Beauty London, kterou roku 2015 založili Adam Minto a Tom Allsworth. Firma nabízí velmi žádaný make-up, pleťovou a vlasovou kosmetiku. Dokáže se obejít bez testování na zvířatech a mnoho jejích produktů je veganských. Značka Revolution Beauty London a s ní i Revolution Pro se snaží bořit bariéry, které lidem brání užívat si krásy – ať už jde o cenu, rozsah odstínů nebo dostupnost.

Je libo paletka očních stínů, saténový pudr či svůdná rtěnka…?

Působivé denní i večerní líčení vykouzlíte s paletkou očních stínů Revolution Pro X Nath. Vysoce pigmentované odstíny v matných i třpytivých texturách propůjčí vašim očím neodolatelnou podobu. Jednotlivé barvy lze nosit samostatně nebo je kombinovat podle vaší fantazie. Oblíbeným produktem je rovněž lisovaný pudr Revolution Pro New Neutral Pressed Powder, který pleti dodává saténově matný vzhled a zároveň v ní udržuje vlhkost pro celodenní svěží vzhled. Při obnovování kosmetické taštičky určitě zapátrejte i mezi dechberoucími odstíny luxusní rtěnky Revolution PRO New Neutral Satin Matte Lipstick. Inspirativní je ostatně celý sortiment dekorativní kosmetiky Revolution Pro!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest