Replay Jeans Original! For Him

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Replay Jeans Original! For Him

S perfektně padnoucími džíny a originální vůní Replay Jeans Original! For Him dokážete všechno, co si zamanete. Vsaďte i vy na populární vonnou řadu pro hrdiny všedních dnů, Replay Jeans Original! For Him, uvedenou na světové trhy v roce 2012. Pro značku Replay jsou typické párové vůně, proto se tehdy zrodila i dámská EdT Replay Jeans Original, založená na hrušce, mandarince a frézii.

Replay Jeans Original! For Him: výbuch čerstvých citrusů a džínový styl

Vonnou kompozici Replay Jeans Original! For Him otevírá svěží citron, bergamot a koriandr. Také srdce je velkou zásobárnou nové energie – vládne mu limetka, muškátový oříšek, máta a pelyněk. Hřejivá ambra a brazilský palisandr, svůdné složky základu, vytvoří na vaší pokožce nejdéle přetrvávající stopu. Celkové vyznění parfému Replay Jeans Original! For Him je lehké, nevtíravé. Vyrábí se i dárková kazeta, v níž je toaletní voda Replay Jeans Original! For Him v setu se sprchovým gelem. Mladistvý džínový design krabičky je už dostatečným dárkovým balením – stačí ji vybranému muži pouze předat.

Vonný doplněk Replay – vaše druhá kůže

Italská značka Replay se zaměřuje na praktické a cenově příznivé vůně pro každodenní nošení. Vonný doplněk, stejně jako ikonické džíny, má podle ní být vaší druhou kůží. S touto filozofií plně souzní i osvěžující vůně Replay Jeans Original! For Him. Stane se vaší dokonalou společnicí na každém kroku a nezklame vás v žádné situaci. Vyberte si parfém, s nímž se budete po celý den cítit sebevědomě a sexy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest