Pudrové parfémy

Proč jsou pudrové parfémy tak oblíbené? Jejich vůně vám totiž dokáže okamžitě zlepšit náladu a propůjčit pocit bezpečí. Nechte se hýčkat něžnou a harmonickou symfonií vonných složek, která obstojí ve všech výjimečných událostech, ale díky své lehkosti a svěžesti ji můžete bez starostí nosit třeba každý den.

Chci vědět více o pudrových parfémech


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Pudrové parfémy

Elegantní, ženské, něžné… pudrové parfémy představují klasickou volbu, kterou ženy milují již po celá desetiletí. Snad právě proto, že mají celkem dlouhou tradici, někteří lidé je považují za staromódní a přežité. Nemohou se víc mýlit. Popularita moderních pudrových vůní v posledních letech raketově roste. Pudrové tóny podle některých studií dokážou zlepšit náladu, navozují příjemné vzpomínky z dětství a vyvolávají pocit bezpečí. Jestli vás příliš neoslovila ostrá vůně citrusových či aromatických parfémů, pak jsou pro vás sofistikované pudrové vůně ideální volbou.

Oblíbená vůně pudru

Pleťové a tělové pudry dřív bývaly povinnou součástí kosmetické výbavy. Jedním z nejstarších zkrášlujících tajemství je třeba legendární rýžový pudr, který milovaly celé zástupy žen, zejména pak japonské gejši. Když se tento oblíbený pudr dostal do Evropy, bohaté šlechtičny si do něj přidávaly květinové vůně, mimo jiné třeba kosatce. Právě tato květina dnes patří ke klíčovým tónům pudrových parfémů. 

Jak už možná tušíte, pudrové parfémy neobsahují pudr jako takový. Pro jedinečný pudrový dojem přidávají parfémáři do svých vonných kompozic zmíněné kosatce, dále pak třeba fialky, růže, levanduli, pižmo či vanilku. A v moderních parfémech se dnes už hodně sází také na syntetické pudrové tóny. 

Jak voní pudrové parfémy?

Pudrové parfémy vás překvapí svou jemností i něhou, dokonalou harmonií vonných ingrediencí. Jsou dostatečně elegantní pro výjimečné události, často po nich sahají třeba nevěsty ve svůj svatební den, a přesto dokážou být lehké a svěží, jako stvořené pro každodenní nošení. 

Pudrové tóny vyniknou v dřevitých i pižmových vůních, květinovým a ovocným parfémům propůjčují hloubku, v těch orientálních zase zjemňují intenzivní vůni vanilky, ambry a pačuli. Sladké a smyslné pudrové parfémy si vás velmi snadno podmaní, vyberte si z těch nejoblíbenějších pudrových parfémů!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest