Police To Be Camouflage Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Lebka a maskáčový styl – to je stručně řečeno toaletní voda Police To Be Camouflage. Originální vůně osloví teenagery až zhruba pětatřicátníky – záleží jen na tom, zda vás zaujme její moderní koncept a intenzivní působení. Speciální dekorativní technika flakonu vytváří neprůhledný kamuflážní motiv. Oblečte se do kůže, stříkněte na krk vůni To Be Camouflage, nasaďte sluneční brýle a vyrazte do ulic! Dost možná, že maskáčový motiv teď uvidíte všude – na svých botách, zaparkované motorce, výškových budovách i doplňcích dívky, kterou míjíte…

Síla jablek a slunečních paprsků

Mladistvý pánský parfém Police To Be Camouflage otevírá červené jablko, citron, máta a kardamom. Jeho srdce naplňuje sluneční a ozonový akord, skořice, muškátový oříšek, levandule, fialka a rebarbora. V základových tónech se nejvíce projevuje vanilka a tonkové boby, s nimiž souzní ambra, vzácná dřeva, haitský vetiver a květ pomerančovníku.

Police je dobrá italská značka

Značka Police má mezi parfémovými fanoušky velmi dobré jméno. Působí od roku 1983 a mezi její vyznavače patří také známý italský fotbalista Paolo Maldini nebo americký herec Bruce Willis. Značka Police se do srdcí zákazníků vepsala nejdříve slunečními brýlemi a pak i dalšími módními doplňky včetně parfémů pro dnešní mladou generaci. Vyzkoušejte tentokrát „maskáčovou lebku“ – vůni To Be Camouflage! Podle recenzí se dá využít také jakožto unisex.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: