Police The Legendary Scent

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Police The Legendary Scent

Objevte dlouhotrvající dřevitě-kořeněnou vůni, perfektní pro každou příležitost. V řadě Police The Legendary Scent (2017) se vyrábí parfémovaná voda i doprovodná kosmetika, dostupná obvykle s vůní v podobě dárkové kazety. Uživatelé nazývají pánský parfém Police The Legendary Scent luxusem za dobrou cenu. Dáte jim za pravdu?

Police The Legendary Scent: mix svěžesti a pikantnosti

Ve vonné kompozici Police The Legendary Scent je nejvýraznější levandule, černý pepř, ambrové dřevo či absinth, legendární bylinný destilát bohémů, zahrnující pelyněk, anýz a fenykl. Kromě toho se můžete těšit na badyán, kumarin, pelargonii, kůži a vetiver. Skladba vychází z tradičních fougere vzorců, ale je přizpůsobená vnímání a potřebám novodobých uživatelů. Bleděmodrou tekutinu ukrývá štíhlá lahvička s chromovým zdobením.

Při střetnutí s touto vůní jsou ženy takřka bezbranné

Neváhejte, s pánskou řadou Police The Legendary Scent se budete den co den cítit sebevědomě a přitažlivě. Tuto univerzální vůni vynosíte k neformálním i formálním příležitostem. Přinese vám komplimenty v kanceláři a na obchodní schůzce, stejně jako na večírku, koncertu či v baru. Samozřejmě je i skvělou volbou na rande. Pro ženy jsou čichové vjemy důležité a při střetnutí s fougere vůní typu The Legendary Scent jsou takřka bezbranné. A vy můžete nechat naplno promlouvat svůj šarm. Vsaďte na stálou popularitu kultovní italské značky Police a její řady The Legendary Scent. Mezi slavné příznivce značky Police patří třeba fotbalista Paolo Maldini či herec Bruce Willis.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest