Oscar de la Renta Extraordinary Parfémované vody pro ženy

2x

Popis produktu

Parfémovaná voda Oscar de la Renta Extraordinary je svůdná dámská vůně zdůrazňující přirozenou ženskou krásu. Vzbudí ve vás touhu po novém, lepším životě i smyslnějším vyjádření. Nechte vaše ženství rozkvést jako nejkrásnější růži a zahalte se do závojíčku z třešňových kvítků! S parfémovanou vodou Oscar de la Renta Extraordinary v sobě objevíte bohyni. Dlouhotrvající pravá „květinovka“, určená spíše mladším ženám, vznikla roku 2015.

Zahájení: třešňový květ, neroli a citrusy

Vzrušující dámský parfém Oscar de la Renta Extraordinary má mocné trumfy už na samém začátku: jsou jimi třešňový květ, neroli a citrusy. Něžné srdce vůně vytvářejí magnolie, růže a pivoňky. Ve spodní vrstvě se prolíná božská ambra a vanilková orchidej, jimž tvoří rámec elegantní dřevité tóny. Hlavní částí kompozice jsou růžově zbarvené okvětní plátky třešně, orchideje a pivoňky – zcela jasná znamení lásky, kterou je potřeba rozdávat i přijímat. Nechte se zlákat také rozkošným flakonkem, který vám skvěle padne do ruky.

Květinový parfém – předobraz romantiky

Žena navoněná květinovou parfémovanou vodou, jakou je třeba Extraordinary, působí na mužské okolí sympaticky a přitažlivě. Jasmín na ní vyznívá sladce, orchidej tajemně a růže s pivoňkou hovoří jasnou řečí lásky. Ovšem jakmile se ke svému protějšku přiblížíte fyzicky, začnou se dopředu drát vaše vlastní vůně, a ty jsou pro vytvoření funkčního vztahu zásadní.

Hodnocení 4.5
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


zdenka

Pěkná vůně spíš na léto a pro mladší ročníky.

monika n

luxus s ruží a pivonkou


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: