Oscar de la Renta Extraordinary Parfémované vody pro ženy

2x
Doručíme k vám
v úterý - 20.08.
K osobnímu odběru
od zítřka - 19.08.

Popis produktu

Parfémovaná voda Oscar de la Renta Extraordinary je svůdná dámská vůně zdůrazňující přirozenou ženskou krásu. Vzbudí ve vás touhu po novém, lepším životě i smyslnějším vyjádření. Nechte vaše ženství rozkvést jako nejkrásnější růži a zahalte se do závojíčku z třešňových kvítků! S parfémovanou vodou Oscar de la Renta Extraordinary v sobě objevíte bohyni. Dlouhotrvající pravá „květinovka“, určená spíše mladším ženám, vznikla roku 2015.

Zahájení: třešňový květ, neroli a citrusy

Vzrušující dámský parfém Oscar de la Renta Extraordinary má mocné trumfy už na samém začátku: jsou jimi třešňový květ, neroli a citrusy. Něžné srdce vůně vytvářejí magnolie, růže a pivoňky. Ve spodní vrstvě se prolíná božská ambra a vanilková orchidej, jimž tvoří rámec elegantní dřevité tóny. Hlavní částí kompozice jsou růžově zbarvené okvětní plátky třešně, orchideje a pivoňky – zcela jasná znamení lásky, kterou je potřeba rozdávat i přijímat. Nechte se zlákat také rozkošným flakonkem, který vám skvěle padne do ruky.

Květinový parfém – předobraz romantiky

Žena navoněná květinovou parfémovanou vodou, jakou je třeba Extraordinary, působí na mužské okolí sympaticky a přitažlivě. Jasmín na ní vyznívá sladce, orchidej tajemně a růže s pivoňkou hovoří jasnou řečí lásky. Ovšem jakmile se ke svému protějšku přiblížíte fyzicky, začnou se dopředu drát vaše vlastní vůně, a ty jsou pro vytvoření funkčního vztahu zásadní.

Hodnocení 4.5
  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 2hodnocení uživatelů

Recenze 2x


zdenka

Pěkná vůně spíš na léto a pro mladší ročníky.

monika n

luxus s ruží a pivonkou


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: