Oscar de la Renta

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Oscar de la Renta

Luxusní, přepychové a ikonické. Přesně takové jsou vůně Oscar de la Renta. Ty si své pevné místo na světovém trhu získaly již v druhé polovině minulého století. Od té doby úspěchy této značky rozhodně neklesly, ale naopak stále stoupají. Parfémy značky Oscar de la Renta zaujaly téměř celý svět, a mohou se proto pyšnit čím dál větší oblibě. Orientálně-květinové vůně s tóny exotiky a divokého Španělska jsou zkrátka neodolatelné.

Příběh značky Oscar de la Renta

Oscar de la Renta se narodil v roce 1932 v Dominikánské republice. V 18 letech se ovšem rozhodl své rodné místo opustit a vydal se do Španělska, kde měl v plánu studovat. Ve Španělsku se tento talentovaný muž věnoval především malbě na Akademii San Fernando v Madridu. Byl velmi bystrý, a rychle se proto dokázal zorientovat v tamějším světě módního návrhářství. Postupně se tak začal zabývat kreslením návrhů pro přední španělské módní domy. Svou vlastní značku – Oscar de la Renta Couture – založil tento návrhář v roce 1973. Již v roce 1977 uvedl Oscar de la Renta na trh svoji první vůní – Oscar. Ta si okamžitě podmanila celý svět. Značka Oscar de la Renta tak získala své stabilní místo v oblasti návrhářství i parfumérství a její zakladatel je v současné době jednou z největších módních ikon.

Luxusní a stylové parfémy Oscar de la Renta

Parfémy Oscar de la Renta se řadí mezi vysoce luxusní zboží. Stejně tak je tomu i u doplňků a oblečení této značky. V umělecké tvorbě tohoto návrháře se promítá především exotika jeho původu, barvy a kontrasty charakteristické pro jeho rodiště a i cikánské motivy inspirované Španělskem, kde prožil svá studentská léta. Parfémy a parfémované vody značky Oscar de la Renta se vyznačují orientálně-květinovými vonnými tóny a stylovými flakonky. I přestože jsou parfémy značky Oscar de la Renta velmi luxusní, jejich cena je příznivá a dostupná.

Pořiďte si některou z vůní Oscar de la Renta i vy, a poznejte tak vůni exotiky a orientu na vlastní kůži.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest