Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Nádobí

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Nádobí

Dopřejte vašemu dítku zábavu při jídle se speciálním dětským nádobím! Díky němu rozšíří svůj jídelníček a naučí se samostatnému stravování. Je k dispozici v široké paletě veselých barev a s množstvím bezpečnostních prvků. A protože víme, že děti občas něco pokazí, vedeme jen odolné a snadno čistitelné nádobí. Vaše děti si zamilují toto rozptýlení během jídla a s nádobím jako pro dospělé se budou hned cítit větší a důležitější.

Jaké dětské nádobí se uchází o vaši pozornost?

Současný sortiment dětského nádobí je opravdu pestrý. Inspirujte se naší aktuální nabídkou. Můžete si objednat například zásobník na sušené mléko, silikonový talíř s přísavkou, sadu lžiček, zásobníky s víčkem k uchovávání mléka nebo pokrmů, termosku na jídlo či set misky, talířku a hrnečku. Dětské nádobí je i oblíbeným tipem na dárek, pokud míříte na návštěvu do rodiny s kojencem nebo batoletem.

Vždy sledujte návody k použití a údržbě dětského nádobí

Speciální dětské nádobí lze většinou dávat do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí, neobsahuje BPA a je určeno pro děti od 6 měsíců. Často využívá recyklovaných materiálů, samozřejmě při nekompromisní zdravotní nezávadnosti. U jednotlivých modelů se však vždy seznamte s konkrétním návodem k použití. Třeba dětská termoska poslouží až dětem od 12 měsíců. Je vyrobena z nerezu, bezpečného ve styku s potravinami, který nevstřebává pachy ani chutě, nereaguje s potravinářskými látkami, ale do myčky ani mikrovlnky nepatří.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest