Moroccanoil

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Moroccanoil

Elixír krásy, marocký poklad nebo tekuté zlato. Těmito pojmy začali lidé již před mnoha lety označovat účinný Argania Spinosa kernel oil neboli arganový olej. A právě tento jedinečný marocký olej tvoří v dnešní době hlavní a tu vůbec nejdůležitější ingredienci kosmetiky značky Moroccanoil. Ta na trhu s kosmetikou nepůsobí příliš dlouho, i tak ovšem svým zákazníkům nabízí rozsáhlou škálu produktů v péči o vlasy. Konkrétně v nabídce Moroccanoil můžete objevit například šampony, kondicionéry, masky a balzámy na vlasy, jejichž hlavní složkou je právě arganový olej.

Vznik značky Moroccanoil

Příběh značky Moroccanoil se začal psát ve chvíli, kdy Carmen Tal – pozdější spoluzakladatelka firmy – cestovala po krásné Izraeli. Poté, co její vlasy poškodilo nešetrné barvení, vydala se do jednoho z místních salonů krásy. Tam Carmen Tal podstoupila speciální olejovou kúru, jejíž účinky byly ohromující. Carmen Tal proto začala pátrat, jaký přípravek její vlasy tak nádherně obnovil. Tajnou surovinou péče byl právě takzvaný Argania Spinosa kernel oil, který nyní tvoří základní ingredienci všech výrobků Moroccanoil. Mimořádně cenný olej se získává z plodů argánie trnité a obsahuje obrovské množství vitaminu E. Další zajímavostí je také to, že značka Moroccanoil vstoupila na trh s pouhým jedním jediným produktem - Moroccanoil Treatment. Ten se rychle stal synonymem pro nádherně lesklé a sametově hebké vlasy. Dnes už je nabídka této značky mnohem širší a to „své“ si v ní najde opravdu téměř každý. I přestože kosmetika Moroccanoil nepůsobí na trhu příliš dlouho, díky svým nesporným kvalitám a účinnosti si získala srdce mnoha žen i mužů po celém světě.

Široká nabídka produktů značky Moroccanoil

Značku Moroccanoil si oblíbily především ženy, které mají suché či poškozené vlasy bez lesku. Tyto produkty vlasové kosmetiky, obohacené o jedinečný a senzační arganový olej, obnovují přirozený lesk a hebkost vlasů, dodávají jim potřebnou vitalitu a navrací jim jejich pružnost. V nabídce značky Moroccanoil můžete nejčastěji spatřit především účinné šampony a nejrůznější balzámy, masky a oleje. Ovšem dále v pestré škále produktů Moroccanoil můžete objevit spousty dalších báječných produktů. Těmi jsou například tužidla, laky a dokonce i produkty pro uhlazení vlasů. Vyberte si i vy jeden z produktů této značky a sen o krásných vlasech se rázem může stát skutečností.

A jaký produkt této značky byste nejraději měli ve své koupelně vy?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest