Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Michael Kors

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Michael Kors

Značka, kterou založil americký módní návrhář Michael Kors, symbolizuje přepych a nekompromisní kvalitu. Parfémy značky Michael Kors můžete nosit do zaměstnání i do společnosti. Při různých příležitostech oceníte vždy jiné z jejich pečlivě vybraných složek. Také flakony vůní Michael Kors, umně využívající hry světla, vás budou na všech místech výborně reprezentovat. Takto opěvuje smyslnou „jasmínovku“ Michael Kors Glam Jasmine paní Lucie: „Nádherná, jemná vůně, která vlaje jarem jako něžný květinový větřík a probouzí touhu užít si každý den.“

Michael Kors: Luxusní oděvy, kabelky a parfémy

Michael Kors (ročník 1959), světově uznávaný návrhář oděvů, kabelek a dalších doplňků včetně vůní pro ženy i muže, reprezentuje globální módní impérium nabízející dostupný luxus. První kolekci dámského oblečení představil roku 1981. Parfémy značky Michael Kors, na trhu od roku 2001, jsou skutečně nádherné, návykové a s dlouhodobou výdrží. Chcete znát bestsellery? Jsou jimi dámské parfémované vody Glam Jasmine (2013), Sexy Amber (2013), 24K Brilliant Gold (2015), Wonderlust Sensual (2017), Turquoise (2016) a Exotic Bloosom (2017). Jdou přímo na dračku!

Co dokážou dámské a pánské vůně Michael Kors

Sortiment značky Michael Kors je ale mnohem širší. Třeba vanilková parfémovaná voda Midnight Shimmer (2016 dámská) vás doslova zasype hvězdným třpytem a udělá z vás královnu večera. Je výtečným doplňkem společenských šatů a střevíčků na vysokém podpatku. Ani svůdné orientální vůni Wonderlust Sensual Essence (2017 dámská) nemohou muži odolat… Velmi čistě a stylově působí parfémovaná voda White (2014 dámská). Sílu koření a dřeva vám přinese toaletní voda Extreme Speed (2018 pánská). Nadchne dobrodruhy a milovníky svobody, kteří si dokážou vychutnat jak samotu, tak exotické dálky. Nebo si dopřejte toaletní vodu Extreme Night (2017 pánská), dokonalý doplněk moderního gentlemana pro večerní společenské akce. Jak dámský, tak pánský parfém značky Michael Kors je i dobrým tipem na dárek.

Doprava:
Platba:
Certifikace: