Mauboussin Une Histoire de Femme Sensuelle Parfémované vody pro ženy

Skladem   |  (ID: )
496
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Mauboussin Une Histoire de Femme Sensuelle je lákavá pižmově-květinová gurmánská vůně pro moderní ženu. Už na první přivonění dokáže pořádně rozbouřit vášeň… Dámská parfémovaná voda vstoupila na světové trhy zároveň s pánskou kompozicí Une Histoire d'Homme Irresistible. Duo těchto skvělých francouzských vůní je dobrý tip na dárek pro pár, například k výročí svatby.

Růžově-pralinkové pokušení

Dámský parfém Mauboussin Une Histoire de Femme Sensuelle startuje labužnickou vůní pralinek, k nimž se po chvíli přidává květinové srdce tvořené růžemi a fréziemi. Smyslný základ vytváří bílé pižmo, jehož stopu ucítíte na své pleti nejdéle. Une Histoire de Femme Sensuelle je celoroční parfémovaná voda, vhodná k nošení přes den do práce i večer do společnosti.

Duo vůní Mauboussin 2017

Značka Mauboussin, založená ve Francii roku 1827, si v roce 2017 připomněla už 190 let svého působení v oblasti šperkařství, k němuž se ve 21. století přidalo i parfémářství. Významné jubileum připomíná duo parfémovaných vod určené pro charismatického muže a velmi svůdnou ženu. Dámská kompozice nese název Une Histoire de Femme Sensuelle a pánská Une Histoire d'Homme Irresistible. Design vůně pro ženy je provedený v bílé a pro muže v černé. Kruhové flakony připomínají věhlasný prsten Mauboussin. Zažijte s těmito luxusními parfémovanými vodami značky Mauboussin milostný románek v pařížském stylu!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest