Mauboussin Une Histoire de Femme Sensuelle Parfémované vody pro ženy

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Mauboussin Une Histoire de Femme Sensuelle je lákavá pižmově-květinová gurmánská vůně pro moderní ženu. Už na první přivonění dokáže pořádně rozbouřit vášeň… Dámská parfémovaná voda vstoupila na světové trhy zároveň s pánskou kompozicí Une Histoire d'Homme Irresistible. Duo těchto skvělých francouzských vůní je dobrý tip na dárek pro pár, například k výročí svatby.

Růžově-pralinkové pokušení

Dámský parfém Mauboussin Une Histoire de Femme Sensuelle startuje labužnickou vůní pralinek, k nimž se po chvíli přidává květinové srdce tvořené růžemi a fréziemi. Smyslný základ vytváří bílé pižmo, jehož stopu ucítíte na své pleti nejdéle. Une Histoire de Femme Sensuelle je celoroční parfémovaná voda, vhodná k nošení přes den do práce i večer do společnosti.

Duo vůní Mauboussin 2017

Značka Mauboussin, založená ve Francii roku 1827, si v roce 2017 připomněla už 190 let svého působení v oblasti šperkařství, k němuž se ve 21. století přidalo i parfémářství. Významné jubileum připomíná duo parfémovaných vod určené pro charismatického muže a velmi svůdnou ženu. Dámská kompozice nese název Une Histoire de Femme Sensuelle a pánská Une Histoire d'Homme Irresistible. Design vůně pro ženy je provedený v bílé a pro muže v černé. Kruhové flakony připomínají věhlasný prsten Mauboussin. Zažijte s těmito luxusními parfémovanými vodami značky Mauboussin milostný románek v pařížském stylu!

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest