Laura Biagiotti

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Laura Biagiotti

Přední italská módní značka Laura Biagiotti vytváří působivé oblečení, obuv, kabelky, sluneční brýle a další doplňky včetně parfémů a kosmetiky. Každý, kdo miluje vůně, slunnou Itálii a její hlavní město Řím, určitě zná její kultovní parfémy Roma (1988 dámský) a Roma Uomo (1992 pánský). Dodnes patří k celosvětově nejprodávanějším vůním. Značka nabízí jak svěží denní kompozice, tak smyslné večerní parfémy pro ženy i muže. Přitom se její zakladatelka, římská rodačka Laura Biagiotti, chtěla stát archeoložkou. Osud však chtěl jinak a zavedl ji do módní branže.

Laura Biagiotti: Reprezentantka italského stylu

Slavná návrhářka Laura Biagiotti (1943–2017), označovaná také jako Královna kašmíru, propagovala pohodlnou a jednoduše kombinovatelnou módu, kterou vytvářela na základě italských tradic. Nejdříve pomáhala v krejčovství své matky a roku 1972 vytvořila první vlastní dámskou kolekci. Její elegantní módu si mohou dopřávat ženy všech generací a typů postav, muži, děti i teenageři. Cenami ověnčená umělkyně Laura Biagiotti měla podobný styl jako Giorgio Armani. Vůně značky Laura Biagiotti jsou na trhu od roku 1982, kdy vznikl dámský parfém nazvaný prostě Laura Biagiotti. V roce 2005 do firmy nastoupila Lavinia Biagiotti (nar. 1978), která se svou matkou Laurou sdílela nadšení pro módu, tvorbu parfémů, restaurování římských památek a mnohé další aktivity.

Parfémy značky Laura Biagiotti v novém tisíciletí

V novém tisíciletí se velmi daří dámským parfémům Laura Rose (2007), Venezia 2011 či Roma Passione (2016), který přitahuje už svou vášnivou červení. Roku 2017 značka Laura Biagiotti zabodovala pokračovateli již zmíněných legendárních vůní: parfémem Roma Rosa pro ženy, oslavujícím lásku prostřednictvím růže, a parfémem Roma Uomo Cedro pro muže, který je nabitý vůní moře, cedrů a citrusového ovoce v letní Itálii. V roce 2018 vznikly dámské a pánské vůně Romamor. Vyzkoušejte i vy optimistické parfémy z italského módního domu Laura Biagiotti!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest