Karl Lagerfeld

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Karl Lagerfeld

Značka Karl Lagerfeld je výrazná a originální jako sám Karl, její zakladatel, jeden z nejvlivnějších a nejuznávanějších módních návrhářů konce 20. století. Parfémy z francouzského módního domu Karl Lagerfeld nadchnou uživatele, kteří pátrají po něčem výjimečném. Často vznikají v dámské i pánské verzi najednou: například kompozice Paradise Bay a Private Klub v roce 2015 nebo Ocean View v roce 2016. Vůně z řady Kapsule jsou sestavené jako unisex, takže je můžete používat dohromady s partnerem. Jejich inspirací se stala geometrie a jednoduché linie – stejně jako u oděvů Karla Lagerfelda.

Karl Lagerfeld: Talentovaný umělec a vůdce

Věhlasný francouzský návrhář německého původu Karl Lagerfeld (1933–2019), známý svými bílými vlasy svázanými v culíku a stylovými černými brýlemi, působil v oblasti módy už od roku 1955. Spolupracoval například se značkami Balmain, Fendi, Chloé a především Chanel, pro niž tvořil od roku 1983. Saka v jasných barvách nebo měkké úpletové oděvy z dílny Karla Lagerfelda se v branži označují jako inteligentní a sexy. Jeho modely nosily i zpěvačky Kylie Minogue a Madonna. Se jménem výstředního umělce je spojeno rovněž fotografování a značná prostořekost. V roce 1978 začal Karl Lagerfeld vytvářet také parfémová díla.

Vyhlášené parfémy značky Karl Lagerfeld

Nejprve spatřila světlo světa toaletní voda Lagerfeld Classic (1978 pánská), která je oblíbená dodnes. Také parfém Sun Moon Stars (1994 dámský) získal mnoho příznivkyň z celého světa. Velmi žádané jsou vůně Karl Lagerfeld for Her a Karl Lagerfeld for Himz roku 2014. V roce 2017 vznikly úspěšné parfémy Fleur de Pecher (dámský) a Bois de Vétiver (pánský). Tentokrát chtěl Karl Lagerfeld vytvořit šatník esenciálních vůní, které můžete nosit do kanceláře i do společnosti, při plnění každodenních povinností i ve volném čase. Výhodou je, že všechny vůně značky Karl Lagerfeld lze navzájem kombinovat. Jste-li rádi středem pozornosti, určitě je vyzkoušejte!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest