Juicy Couture

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Juicy Couture

Značka Juicy Couture vytvořila roku 2006 spolu s parfémářem Harrym Fremontem parfémovanou vodu Juicy Couture, která tak nadchla veřejnost i odborné kruhy, že se stala nejlepší dámskou vůní roku 2007. Vypadá jako šperk, je lehká, svěží, ale ne povrchní, odvážná, sexy, ale ne nátlaková… To musíte zažít! V kompozici Juicy Couture na vás asi nejvíce zapůsobí sladká vůně tuberózy a lilie, protkaná svůdnými akordy karamelu a francouzského dezertu creme brulee. Žádaná je také květinově-ovocná mladistvá vůně Viva La Juicy (2008), zakladatelka rozsáhlé série, přitažlivá i velmi ženským flakonkem s růžovou mašlí. Uživatelka Iva se vyznává: „Nádherná vůně, nic lepšího jsem zatím ještě nepoznala.“

Juicy Couture: Půvabné a hravé vůně

Americká značka Juicy Couture vznikla v Los Angeles teprve roku 1997, ale brzy si ji oblíbily zákaznice z celého světa, především dívky a mladé ženy. Značka jim nabízí volnočasové módní oblečení plné zábavných vzorů a k němu kabelky, boty i nekonvenční parfémy. Vůně Juicy Couture jsou na trhu od roku 2007 – v drtivé většině dámské, ale je zde i pánská kompozice Dirty English (2008). K obdivovatelkám značky patří také legendární americká zpěvačka Madonna.

S Juicy Couture je život hned pestřejší

Dobrým tipem pro veselé dívky a ženy je i parfémovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Soirée. Vezme vás na tradiční americkou divokou party v maskách. Vychutnáte si v ní rajské ovoce, dráždivou vůni květin a pulzující pižmo. Je vhodná na jakýkoli večírek i odpočinkový víkend, kdy chcete nechat starosti všedních dnů daleko za sebou. Romantičky nadchne parfémovaná voda Couture Couture (2009), celoroční vůně švestek a jasmínu. „Okolí z ní cítí dálku Orientu. Každý se ptá, co to mám na sobě… a flakon je boží!“ napsala do recenze paní Jana. A s ledově jiskřivou parfémovanou vodou Viva La Juicy Glacé (2017) zmrazíte každého muže. Pomůže vám ovládnout vlastní Ledové království pro dospělé… Flirtujte, bavte se, žijte naplno s vůněmi značky Juicy Couture!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest