Juicy Couture Viva La Juicy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Juicy Couture Viva La Juicy

Velkolepou atmosféru nádherných světových měst, například Dubaje, Paříže a New Yorku odráží populární dámská vonná řada Juicy Couture Viva La Juicy, založená roku 2008. „Holčičí“ vůni Juicy Couture Viva La Juicy s růžovou mašlí a zlatými ozdůbkami, která se dříve vozila ze Spojených států amerických, si dnes můžete pohodlně objednat na těchto stránkách. V podstatě na ni jen pomyslíte a už se halíte do jejího vzrušujícího obláčku…

Juicy Couture Viva La Juicy: prostě láska – a s výdrží!

Květinově-ovocně-gurmánskou parfémovanou vodu Juicy Couture Viva La Juicy otvírá jiskřivá mandarinka a výrazné aroma lesních plodů. V srdci se vyjímá jasmín, zimolez a gardénie. Gurmánský základ nechává zazářit ambru, santalové dřevo, vanilku, karamel a pralinku. A s nimi i vás – hvězdu každého večera. Obklopte se smyslnými vonnými akordy vůně Juicy Couture Viva La Juicy a těšte se z komplimentů. Získáte nevtíravý vonný doplněk, který rozhodně nemá každá druhá žena, a navíc s dlouhou výdrží.

Další variací je parfémovaná voda Juicy Couture Viva La Juicy Neon, uvedená na světové trhy roku 2021. V hlavě nabízí energický růžový grapefruit, v srdci rozkošný květ pomerančovníku, v základu pak tonkové boby a vzácné dřevo. Vonný šperk Juicy Couture Viva La Juicy Neon věru ví, jak vzbudit pozornost vyhlédnutého muže. Inspirujete se?

Jak dostat aroma Viva La Juicy až pod kůži

V řadě Juicy Couture Viva La Juicy naleznete i půvabné dárkové kazety s rozmanitým složením, obvykle s parfémovanou vodou, sprchovým gelem a tělovým mlékem. Použití shodně provoněné kosmetiky podpoří výdrž svůdných aromat na pokožce. Po jemném vmasírování tělového mléka se vám dostanou doslova až pod kůži. Obdarujte slečnu či mladou dámu z vaší blízkosti produktem z mladistvé, romantické, radostné řady Juicy Couture Viva La Juicy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest