John Varvatos Artisan Blu Toaletní vody pro muže

Popis produktu

Unikátní, tak by se dala popsat vůně toaletní vody pro muže John Varvatos Artisan Blu, která přináší originalitu a nápaditost v každé z vonných ingrediencí, v jejich spojení a také v designu flakonku. Do vůně, která spatřila světlo světa v roce 2016, se promítá elegance i smysl pro módu, vůně je charakterizovaná jako sofistikovaná a velmi mužná. Stane se i vaším luxusním doplňkem?

Elegantní vůně pro muže

Na co se můžete těšit s úvodními akordy? Na harmonické propojení svěžího hořkého pomeranče, bergamotu, bazalky, chayote a aromatické levandule. Se srdcem toaletní vody přivoníte k akordům palmarosy, šalvěje muškátové, květu pomerančovníku a k něžným notám fialky, které vám budou neobyčejně slušet. A závěr? Patří souhře borovice, jež vás dovede doprostřed provoněného lesa, vůni pačuli, cedru, pistácie a tamaryšku. Vůně, jež mužům neobyčejně sluší? Vůně toaletní vody John Varvatos Artisan Blu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.7

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Daniela N.
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Všem, co mají rádi léto a stesk po Středomoří.

  • Vůně svěží, lesní a dřevitá, ale položena na jih propojena s vůní květů a citrusových plodů Středomoří. Krásná a opojná.
  • Bohužel, nevydrží víc jak maximálně 4 hodiny. Pro letní večírek to ale stačí.
Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Voní, tak jak vypadá - svěží, čistá vůně, rozhodně vhodná pro léto.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest