Jaguar

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Jaguar

Dopřejte si vůni Jaguar od vyhlášené britské automobilky, která od roku 1988 přináší na trh i tento sortiment. Značka cílí na silného a nespoutaného muže, jenž přímo vyhledává dobrodružství a nezalekne se žádné výzvy. Uvidíte, že parfém značky Jaguar dokáže přitáhnout pozornost půvabných žen stejně jako luxusní vůz! Příkladem je parfémovaná voda Jaguar Excellence Intense (2012), o níž říká pan Jiří: „Můj první parfém a jsem s ním velmi spokojen. Jednu slečnu jsem musel od sebe odtrhnout…“

Jaguar: Značka odrážející styl slavné automobilky

Když mohou mít své série parfémů herci, zpěvačky či výrobci doutníků, proč ne výrobci automobilů? A tak vznikly i vůně britské značky luxusních sportovních vozů, která existuje od roku 1922, ale název Jaguar získala až roku 1945. Parfémy Jaguar zdůrazní vaši maskulinitu a zvýší vám sebevědomí. Parfémy Jaguar, zejména pánské, ale i dámské, například Miss Jaguar (1993), jsou pro většinu populace mnohem dostupnější než auta Jaguar, jejichž styl ovšem věrně odrážejí. Staňte se alfa samcem díky parfémům značky Jaguar! Přidáte-li úsměv, špetku škádlení a galantnost, máte úspěch u žen zajištěný.

Tipy na parfémy pro fanoušky vozů značky Jaguar

Nejprodávanější je cenově dostupná pánská toaletní voda Jaguar Classic (2002) nebo její verze Gold z roku 2013. Dobrým tipem na parfém pro moderního gentlemana je i toaletní voda Jaguar For Men Imperial (2015). Dřevitá kořeněná vůně se ukrývá v elegantním černém flakonu se zlatými detaily a její vonné esence se nesou od mandarinek přes zázvor po vetiver. Také toaletní voda Jaguar Innovation (2014) je mužná vůně pro každou příležitost. Její dlouhotrvající základovou vrstvu vytváří svůdná vanilka, pižmo a kůže. Pro sportovně založené muže je zde toaletní voda Jaguar Vision Sport (2015), zdařilá vůně cedru, jasmínu a neroli. Při povinnostech, sportu i zábavě vás spolehlivě doprovodí i cypřišově-mátová pánská toaletka Jaguar Performance (2002). Pro partnery je ideální dvojice vůní Jaguar Fresh Man a Woman z roku 2006.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest