Nastavení filtrů

Jaguar Classic

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jaguar Classic

Pánská vonná řada Jaguar Classic je vzrušující a útočí na smysly stejně silně jako vozy luxusní britské automobilky Jaguar. Navzdory tomu zůstává cenově velmi dostupná. Pokud se rozhodnete pro některou z toaletních vod Jaguar Classic, ženy z vašeho okolí budou chtít hned zjistit, jakou sexy vůni to nosíte. Anebo svého drahého předejděte a pořiďte mu toaletní vodu z řady Jaguar Classic sama – určitě bude spokojen jak on, tak vy!

Jaguar Classic: jedinečné vonné zážitky ve stylu rychlých vozů Jaguar

Základní, dnes už ikonickou toaletní vodu Jaguar Classic otevírá levandule, bergamot, tangerinka, bazalka a jalovec. V jejím srdci exceluje lotos a květ pomerančovníku s pikantním anýzem a zázvorem. Základ patří stylovému santalovému dřevu protkanému svůdným, živočišným pižmem. S tímto vonným doplňkem pro akčního muže dneška se stanete pánem každé situace.

Modrá, černá, zlatá, červená… Která toaletka Jaguar Classic bude ta vaše?

Velmi žádaná je i toaletní voda Jaguar Classic Black, v jejímž srdci se vyjímá kardamom, muškátový oříšek, mořská voda, čaj a geranium. Také dřevitě-aromatická toaletní voda Jaguar Classic Gold osloví muže vyhledávajícího stylové doplňky. Její aroma se rozvíjí od citrusů přes květ pomerančovníku k pačuli, vanilce a pižmu. Do atraktivní červeni je zabalena toaletní voda Jaguar Classic Red s bergamotem, malinou, borůvkou, jasmínem, pepřem, ozónem a elegantním dřevem. Stvrzením dobrého vkusu nositele jsou rovněž toaletní vody Jaguar Classic Chromite, Jaguar Classic Electric Sky (s jiskřivým, metalickým efektem) či Jaguar New Classic. Ať váš výběr padne na kteroukoli, bude jistě šťastný!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest