Nastavení filtrů

Jaguar Jaguar pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Jaguar Jaguar pro muže

Chcete zvýšit sebevědomí a zapůsobit na okolí jako silná osobnost? Dopřejte si už generacemi mužů prověřenou toaletní vodu, doprovodnou kosmetiku či dárkovou kazetu z řady Jaguar Jaguar (1988). Aromaticko-fougerová vůně Jaguar dokonale odráží styl této přepychové automobilové značky. Je vůbec první v jejím parfémovém sortimentu, stále populární a do historie zapsaná jako elegantní, trvanlivá a využitelná po celý rok.

Jaguar Jaguar: klasická zelená pánská vůně s nádechem smyslnosti

V úvodu toaletní vody Jaguar se snoubí citrusy s bazalkou, levandulí a čerstvou zelení. Ucítíte i špetku anýzu a tymiánu. Hlavními hvězdami srdce jsou jedle, karafiát, muškátový oříšek a skořice, jimž vytvářejí pozadí mužné květiny. Základu vládne tabák, dubový mech a kůže, v kontrastu s jemným tónem cedrového dřeva. Celkově mix Jaguar působí opravdu chlapsky, proto si ponechte dostatek času na jeho rozvinutí. Vonnou kompozici i designové provedení parfému Jaguar Jaguar ocení milovník luxusních aut, elegán se zálibou v tradicích i sportovně založený pohodář.

Vonné dílo zrozené pod taktovkou automobilky

Parádní, rychlá auta dokážou v mužích vzbudit doslova vášeň, čehož známé značky využívají nejen při uvádění nových dopravních prostředků, ale také módních doplňků a parfémů. Kromě vonných děl značky Jaguar si u nás můžete zajistit i další parfémy zrozené pod taktovkou automobilek: Bentley, Lamborghini, Ford Mustang, Mercedes-Benz a další. Není-li ve vašich možnostech sexy sporťák či limuzína s koženými sedadly, nechte na sebe jejich kouzlo dopadnout alespoň v podobě dobře namíchané vůně. Řada Jaguar Jaguar je vynikající volbou!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest