Jacques Bogart Silver Scent Toaletní vody pro muže

4x
Předpokládané doručení
Předpokládané vyzvednutí
Dárkové kazety Jacques Bogart Silver Scent Toaletní vody koupíte výhodně v dárkových kazetách

Popis produktu

Vůně, která se stane vaší druhou kůží? Vůně toaletní vody pro muže Jacques Bogart Silver Scent, která je zabalená do velmi elegantního designu flakonku v černé barvě se stříbrnými detaily. Orientálně-dřevitá vonná kompozice z roku 2006 v sobě propojuje intenzivní vonné ingredience, jež dohromady rozehrávají nebezpečně svůdnou hru, které ženy nedokáží odolat. Jste připraven na pohledy okolí?

Mužná orientálně dřevitá vůně

Vůně je vytvořena pro charismatického muže, který ví, co mu sluší. Otevírá se osvěžujícím spojením citronu a květu pomerančovníku. Úvodní akordy jsou posléze následované vůní koriandru, muškátovým oříškem, aromatickou levandulí, kardamomem a rozmarýnem, spojením, které žádnou ženu nenechá chladnou. A závěr? Těšte se na eleganci i smyslnost v podobě týkového dřeva, exotického aromatu liči, vetiveru a tonky. Vůně toaletní vody Jacques Bogart Silver Scent zná recept na to, jak zapůsobit.

Hodnocení 4.5

(hodnoceno 4x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


voní hezky

uchvátila mě, skvělá výdrž, doslova šťavnatá dřevitá originální, je pravda, že mi připomíná vůni kterou jsem někdy měl, ale zatím nevím, ta podobnost mi nedochází


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: