Jacques Bogart One Man Show Toaletní vody pro muže

1x

Popis produktu

Toaletní voda Jacques Bogart One Man Show je unikátní a dnes již tradiční pánská vůně, která podpoří vaše charizma, energii, sílu a pevnou vůli. Značka Jacques Bogart do ní vtělila množství ingrediencí, které spolu harmonizují. Namíchal je mistr parfémář Roger Pellegrino. Korunou vůně je elegantní a praktický flakon. Toaletní voda Jacques Bogart One Man Show byla uvedena na trh v roce 1980 a ihned získala dobrou pozici. Pro mnoho mužů je léty osvědčenou vůní, základní, kterou používají.

Klasická chypre vůně pro běžný den i na večer

Pánský parfém Jacques Bogart One Man Show se otevírá tóny pelyňku, kmínu, bazalky a bergamotu. Vonné esence srdce, které se projeví zhruba 15 minut po aplikaci, zastupuje borovicové jehličí, muškátový oříšek, karafiát, pačuli, jasmín, růže či vetiver. Základu dominuje větvičník, kůže a santalové dřevo, ale zaznamenáte i vanilku, kokosový ořech, ambru, cedr či tonka fazole.

Jacques Bogart – značka pro pravé muže

Prestižní francouzské parfémy Jacques Bogart vstoupily na světový trh roku 1975. Záměrem zakladatele společnosti s původním jménem Jacques Konckier bylo uvést originální vůně pro muže, čehož dosáhl využitím kožených, dřevitých a tabákových tónů. Dopřejte si i vy klasickou toaletní vodu pro muže Jacques Bogart One Man Show, která značku skvěle reprezentuje. Můžete ji zvolit i jako dárek pro muže, s nímž nešlápnete vedle.

Alternativy produktu Alternativy Jacques Bogart One Man Show

Líbí se vám vůně Jacques Bogart One Man Show? Vyzkoušejte také zde uvedené vůně, které jsou vůni Jacques Bogart One Man Show velmi podobné a mohly by se vám také líbit.

Hodnocení 4.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 %zákazníků doporučuje
  • 1xrecenze zákazníků

Recenze 1x

Ed Morell

Brutálně "chypre" maskulinní vůně. Typická osmdesátá léta, ale zase se jí neupře originalita oproti dnešní nabídce, která je si hodně podobná.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: