Získejte dárek k nákupu produktů značek L´Oréal Paris, Mixa, Garnier a Maybelline.

Hollister Wave 2 Parfémované vody pro ženy

Testery parfémů a kosmetiky se od standardních produktů zpravidla neliší ve svém složení, vůni ani účincích. Příjemným rozdílem je výrazně nižší cena. Další odlišností je pak balení produktu. Někdy je to obyčejná kartonová krabička, jindy krabička chybí. V případě parfémů se pak může drobně lišit i flakon, občas chybí krytka rozprašovače. Testery nejsou určeny k osobní spotřebě koncovými zákazníky. Testery mohou být použity pouze k prezentaci a vyzkoušení parfémů nebo kosmetiky při prodeji v provozovnách kupujících. Objednávkou testeru kupující bere tuto skutečnost na vědomí a zavazuje se nepoužít tester k osobní spotřebě ani jej dále neprodat koncovému zákazníkovi. Více informací najdete v obchodních podmínkách.
          
Skladem   |  (ID: )
248
Doručíme
K osobnímu odběru
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Dámská parfémovaná voda Hollister Wave 2 z roku 2017 osloví především mladé ženy, jakožto svěží letní denní parfém. Má sílu mořského příboje a její podmanivé vonné akordy odplaví všechny vaše starosti. Parfémovaná voda Wave 2 je pokračováním série úspěšných plážových a surfařských vůní od americké módní sportovní značky Hollister, která působí na světových trzích od roku 2000.

To je exotika – kokos a písek!

Parfém Hollister Wave 2 charakterizují květy tiaré, které se vyskytují pouze na Tahiti – ostrovu lásky. Mají tam zvláštní symboliku: za levým uchem znamenají, že je žena zadaná, a za pravým, že je připravená vstoupit do nového vztahu. Hollister Wave 2 vás ohromí také vůní leknínu, broskve, mandarinky, kokosového mléka, orchideje, růžové frézie, písečných dun a naplaveného dříví. Sen o exotických krajinách se zhmotní: skutečně ucítíte sladký kokos podbarvený rozpáleným pískem.

Super parfém za super cenu

Chcete se nabít energií a optimismem i ve dnech, kdy je venku zataženo a prší? Zvolte květinově-ovocnou dámskou parfémovanou vodu Hollister Wave 2, která vás ihned přenese do slunné Kalifornie, za svalnatými surfaři zdolávajícími vlny oceánu a na koktejly v rámci nekonečné plážové party. Jistě vás potěší také poutavý flakonek v růžovo-oranžových tónech a dostupná cena parfému, která z něho dělá dobrý tip na dárek i mezi kamarádkami studentkami.

Hodnocení 3.5

(hodnoceno 1x)

  • 67 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Krásný flakón


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: