Halloween

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Halloween

Ponořte se do kouzelného světa parfémů Halloween, které nejsou jen obyčejnými vůněmi, ale pravými čichovými lektvary lásky… Tyto magické vůně vás zahalí do závoje přitažlivosti a vystřelí šípy fantazie přímo do srdcí vašich blízkých. S parfémy Halloween uchvátíte, koho budete chtít.

Halloween: Podejte si ruku s tajemstvím a vzrušením!

Za módní značkou Halloween stojí úspěšný španělský módní návrhář Jesus del Pozo (1946–2011), který si v 70. letech otevřel butik s pánskou módou v madridské ulici Almirante. Nakonec více prorazil s dámskou módou a získal řadu prestižních oborových cen. Španělská značka Halloween uvedla od roku 1997 na světový trh už desítky parfémů pro ženy i muže. Pod jejich vonným složením jsou podepsáni významní parfémáři: Max Gavarry, Nicolas Beaulieu, Carlos Benaim, Olivier Polge, Dorothée Piot, Christophe Raynaud, Hamid Merati-Kashani, Veronique Nyberg, Julie Masse nebo Juliette Karagueuzoglou. Přestože Jesus del Pozo obohatil svět odvážnými oděvy, jeho vůně jsou pravým opakem. Lákají svou lehkostí a jistým neuchopitelným kouzlem…

Ikona, dámská vůně Halloween z roku 1997, a její následovníci

Ikonou značky je dámská vůně Halloween z roku 1997, postupně zmodernizovaná. V úvodu se prosazuje fialka, mořský akord, banánový list a petitgrain. V srdci fialku doplňuje magnolie, konvalinka, tuberóza a pepř. V základu září osvědčená čtveřice mystických aromat: kadidlo, santalové dřevo, madagaskarská vanilka a myrha. Na Halloween navázal roku 2018 zábavný dívčí parfém Halloween Magic, založený na aromatu hruškové zmrzliny. Mezi pánskými toaletními vodami vyniká Halloween Man Shot (2016), inspirující se kulečníkovou hrou. Její vonná cesta od citronu přes šalvěj ke kůži nenechá chladnou žádnou ženu!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest